Új hozzászólás Aktív témák

  • Unic1

    csendes újonc

    Ma a tulajdonosa lettem egy Motorola One zoom telefonnak. Az élő facebook közvetítés tökéletes rajta. A fényképezésről még nem tudok írni majd holnap probálom a kinti nappali fényképezést. Az esti fényképezést kiprobáltam. Korom sötét szobámban. Az eredmény elkeserítő. A vaku felvillan bevilágítja a szobát közben a telefon zoomol beállít és mire csinálja a képet a vaku elalszik vagy az elalvás utolso pillanatában csinálja a képet. Ezáltal olyan képet csinál mint ha a nagyapám csinálta volna az 1920-as években :) Remélem ezen javítani fognak. A nappali világosságnál tökéletes képeket csinált már amit egy szobai felvételből ki lehet következtetni. Viszont amiről kapta a nevét a zoomolás az fantasztikus.... A doboz tartalma. Ezüst színben kaptam magát a telefont.... tű, füllhallgató, Turbo poweros töltő, mellé a C típusú kábellal, / mind fekete színben/ használati utasítás. És adtak hozzá egy átlátszó tokot is ami a kibontás után a telefonba volt-van helyezve.A telefont lila dobozban kaptam elején a motorola jel és a típus felírat az alján van kép a telefonról. A sim foglalat a telefon tetején helyezkedik el. 2 nano sim vagy 1 sim és 1 memoriakártyát fogad el. A hátulján a 4 kamera alatt a motorola jel amit ha használok akkor világít. A sebességre nem panaszkodok. Nincs akadás vagy bármi ilyen probléma. Csak a legfontosabb appok vannak alapbol telepítve például a facebbook és messengert is nekem kellett felrakni a playből. Az ujlenyomat olvaso ahogy a Samsung A70-emben is a kijelzőbe van építve. Viszont Samsunghoz képest itt az ujjlenyomat nagyon jól működik szinte rá se teszem az ujjam és már old is fel. Van arcfelismerás és egy pár Moto művelet például némítás felemeléssel vagy gyors zseblámpa.... Antutu teszt 171 966 pont. 380 E-ért vettem a telefont.

Új hozzászólás Aktív témák