Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz MaCS_70 #102 üzenetére

    egyszerűen a support hiányzik. annyival több gond nincs magával a rendszerrel, de kiadói support értelemszerűen nem nagyon van abban a formában ahogy az MS üzemeltet strukturált és támogatott netes platformokat, fórumokat, általában már itt kapsz kompetens választ ha problémád van (user szinten)

    a közösségi support meg olyan amilyen, többen nálam jobban leírták itt is, én mint felhasználó azt tapasztaltam hogy én nem megyek vele sokra (figyeljük meg hogy óvatosan fogalmazok, élő és támogató a közösség de elég speciális sajátosságokkal amit vagy felveszel vagy nem)

    ha van időd túrni, van megfelelő alapképességed, megfelelő beállítottságú vagy, tök szuper, de olyan egyszerű és egységsugarú használatra mint a windows vagy az android így nem lesz alkalmas. nem tudom hogyan és miként tudná ezt a hátrányt behozni, szükség mindenképpen volna rá, de a jelenlegi felállásban soha nem lesz linuxévi, mert a paraszt lepattan a rendszerről a második problémánál.

  • rii

    nagyúr

    válasz MaCS_70 #102 üzenetére

    két elétrő szemlélet a _linux_ és az _osx/win/os2warp/beos ... _

    utóbbiakat a mindennapi home user-eknek csinálták.
    a linux-ot pedig megpróbálják most a home user-eknek is olyanná tenni mint az osx/win ...

    (#104) copass:
    PS topikban volt aki (többen is) visszament w7w8-ra, mert win10 valamelyik update után laggolt a wacom tábla .... termélési részleg az alkalmazott grafika is ...

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák