Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enxtheone

    tag

    höhö, ezzel nagyon sokat játszottam, és nagyon jó játék :D

    csak nem tudtam megölni a föbosst és gondoltam hogy pihentetem pár hétig, utánna meg elszállt a hdd :(
    De egyszer ugy is végig fogom vinni :D

    szerk.

    mondjuk a mágia rendszer az tényleg sz*r volt,
    ugye egy spellböl max 100 lehetett nálad, és azzal lehetet erősiteni a tulajdonságokat, ha meg használom az erösebb mágiákat, akkor gyengül valamelyik képességem, igy szinte nem is használtam öket :(

    [ Szerkesztve ]

  • Enxtheone

    tag

    Páran írták hogy nem ismerik draw mágia rendszert, itt egy rövid leírás róla:

    A legtöbb mágiának 3 szintje van
    pl.

    a tűz mágia:
    fire
    fira
    firaga

    a fira sokkal erősebb mint a fire, míg a firaga sokkal erősebb mint a fira :D

    egyféle mágiából max 100 db lehet nálad (szóval 100 db fire, 100db firaga stb)
    hogyha az ellenségre lösz egy fire-t, akkor értelem szerűen egyel csökken, szóval marad 99.

    Mágiát harc közben lehet szerezni az ellenségtől, vagyis ahelyett hogy megtámadnád vagy varázsolnál valamit, a "draw"-al kell megtámadni, és akkor elszívhatsz tőle X db mágiát.
    Minden szörnytípustól 1-3 féle spellt lehet lopni.
    Vagyis ha sokat használsz egy mágiát, akkor kell keresni olyan szörnyeket akiktől lehet lopni :D
    De a szívás az, hogy tipikus rpgvel szemben itt nem úgy van hogy szintlépésnél kapsz x pontot, amit eloszthatsz több tulajdonságra hogy növeld az életerőd, sebzésed, hanem ha az életerödet akarod megnövelni akkor mágiát kell használni, vagyis a vitalityhez beraksz 100 gyógyító mágiát, és megnégyszereződik az életed, minél erősebb mágivál tuningolod fel az alapképességet, annál több bónuszt ad.
    A probléma az, hogy mondjuk a vitalitynél vagy a sebzésnél van 100db legerősebb gyógyítás és legpusztítóbb varázslat, akkor ha harcközben használod őket, akkor csökken a max életed meg a sebzésed is :D

    szerk.

    filmekkel kapcsolatban:
    spirit within az teljesen különálló,
    az advent childen meg a 7. rész történetének folytatása.
    elvleg a dvd változaton vagy egy kb fél órás összefoglaló a 7. rész cselekményéröl azok számára akik nem játszottak a játékkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák