Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz vhw #25 üzenetére

    Persze, ebben mind igazad van, de én itt inkább az amerikai "cukormázas" körítéstől félek. Én azt szeretném, ha a film hozná az orosz Metro hangulatot, amibe természetesen beletartozik az erőszak naturista bemutatása, testiségre való utalások vagy akár egy két rövid kép etc.

    Én attól félek, hogy vagy kap egy permanens 1, idióta férfi útitársat akinek a rossz vicceit kell végig hallgatnunk, vagy 2, egy nőt akinek az erőltetett szerencsétlenkedését kell végignézni, amivel egy nagyon kiszámítható "megmentjük a világot és elnyerjük a hercegkisasszony kezét" irányba viszik el a filmet. Illetve a főhős amerikai módra egy sebezhetetlen, elbukhatatlan mindig és mindenkor felülkerekedő erőként lesz bemutatva, ahelyett hogy a tipikus orosz megközelítést használnák, ahol az ember a természet és a külső erők játékszere, sikere nem garantált (tehát van miért drukkolni neki).

    Jó lenne, ha az ideiglenes társaknál maradnának, azok segítségével könnyebb lenne felépíteni a Metro hangulatot (hatásosan megmutatná kifélék mifélék élnek a Metroban)

    J.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák