Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz luw2win #7 üzenetére

    már hogyne lenne? gondolom játszottál már többfajta kiadásával ha ilyeneket mondasz, nem? merthogy ég és föld bizonyos kiadások között a különbség szerintem! Folyamatosan fejlődik, javul, valósághűbb lesz (nem a látványra gondolok, persze az is, hanem a játékmenet, a játékosok viselkedése) Ezek olyan dolgok, amiket ha csak hallasz apróságnak tűnhetnek (amúgy egy focis játékban nem nagyon lehet máshogy előre vinni a játékot mint ezekkel) de ha játszol vele és ráérzel, rájössz hogy mennyit számitanak... Pl a 08 és a 10 között is hatalmas a különbség, ami pedig csak 2 év távlata. Teljesen máshogy működnek benne a dolgok, a legtöbb jobban, értelemszerübben ésatöbbi... Persze egy olyan ember aki nem érdeklődik a foci iránt, főleg nem a fifa iránt, az csak annyi különbséget lát, hogy frissebb az adatbázis. Pedig hidd el nekem nagyon nem...

  • Madwe

    nagyúr

    válasz CptMisi #14 üzenetére

    Én psen játszom vele, ott sokkal jobb lett... gondolom te máson, talán pcn, azt nem simerem...És igen, én is 2-3 évente cserélem le.... ugy meg bőven sokat fejlődik

    [ Szerkesztve ]

  • Madwe

    nagyúr

    válasz CptMisi #23 üzenetére

    Igen, de sportjátékoknál, ahol minden évben más a helyzet az átigazolások miatt, van igény és kereslet arra (eladási adatokból látszik is) hogy évente új verzió jelenjen meg. És igen, valóban 1 év elteltével nincs sok különdség 2 fifa játék között, habár ott is van elég, de 2-3 évente nagyon sok van. Viszont egy sorozatnak igen igazad van, részről részre sokat kéne fejlődnie. Node ez igaz a nem sportjáték sorozatokra amik egyrészt nem jelennek meg minden évben másrészt nem is 1 év telik el 1-1 folytatás között, mig itt ugye kb kötelező minden évben kiadni egy ujat. És ahoz képest h csak 1-1 évük van csiszolni, meg ráadásul látványos dolgokat nem minden esetben lehet és kell bevezetni, éppen elég jól fejlődik a fifa is. csak ez más mint a sima sorozatok, itt muszáj évente frissitett adatbázissal kihozni a dolgokat, kevesebb fejlesztés fér igy csak bele... remélem érted mit akarok mondani:D
    Mondhatnánk azt is h akkor a EA sports miért nem vár pár évet és több ujitással jelenteti meg a játékait? Hát mert sokaknak az a kevés ujitás is elég és évente vesznek egy egy példányt, de akit ez nagyon zavar, azt meg nem kötelezi senki a következő kiadás megvételére, várhat 1-2 évet, és hopp máris épp elég az ujdonság... imho

Új hozzászólás Aktív témák