Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    No offense, de egyet kell értenem suti_88-al. Aki mind2-t kiprobálta pc-n és tud különbséget tenni abszolut elfogulatlanul és objektíven ugy hogy van némi érzéke a focihoz, annak abszolut egyértelmü hogy most a PES jobb. És nem (csak) a grafra gondolok.
    Az a szomoru helyzet hogy a fifa már rég nincs normálisan fejlesztve pc-n csak konzolon. Viszont a nagy bugok konzolon is megvannak, de ott sokkal kellemesebb a fifa mint pc-n.
    Ráadásul a PES fejleszthető(gyárilag is csak a licenszekkel van némi gond), minden gyári csapathoz van már eredeti mez és több száz sztárnak uj arca. Labdákról, stadion gyepről meg reklámtábláról, stb-ről már nem is beszélve. És az átlag user is képes felrakni ezeket.
    De egy pes kicsit mindig más lesz mint a fifa. Nekem is nehéz volt elöször megszokni. Viszont a labda fizikája nagyon jó és élethű. De nem is regélek többet róla. Aki kicsit is nyitott az ujdonságokra az ugy is rájön erre, aki meg nem az megérdemli és szidja csak továbbra is az EA fejlesztőket. Akinek meg egyenesen bejön a fifa09 az tényleg nem próbálta a PES-t. :)

    Ja látom már a cikkíró is reagált.
    Erre is csak annyit tudok mondani hogy ez is majdnem olyan mint az AMD vs Intel, vagy AMD vs NV.
    Te mint fifa-s lehet látod a különbséget. Én már annyira lemondtam róla hogy hihetetlen. Bár 09-et majdnem megvettem konzolra. Csak anyagiak miatt nem jött össze.
    Maradt a PES itthoni 1 gépes multira öcsémmel. Persze pes szigoruan pc-n. Konzolon nem ellenfele a fifa-nak a licenszek miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák