Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptMisi

    őstag

    válasz G4NXST4 #87 üzenetére

    a lefizetésen kívül(ez engem nem érdekel) egyetértek veled, de fórumokon is: írok, hogy van valami problémám, mindjárt 10-en, mert egy tolvaj vagyok crackelt windows-zal, aztán válaszolok, hogy igen, csak eredeti...akkor egy tolvaj vagyok, mert crackelt a játék...az is eredeti volt, de nem probléma (XP, Company of Heroes) azért képesek írni, hogy leb@sszanak, de választ/tanácsot nem ad senki... :( a munkanélkülis dologról megint csak más a véleményem :B

    De nekem azt ne mondják, hogy veszteséges elkészíteni mondjuk egy GTA4 szintű portot pc-re(0 optimalizálás, a beállítások sincsenek PC-hez szabva), és eladni :U mennyit kerestek a pc-s eladásokkal? ha nem érte volna meg pc-re kiadni, akkor most kiadták volna ezeket a kiegészítőket hozzá?(kiegészítők? DLC? nem tudom) :U

    Másik: nem csak azért csökken a PC-only játékok száma, mert warezolnak, hanem mert pénzéhesek... az XBOX exkluzív dolgokért is fizetnek a fejlesztőknek :U ugyanúgy fizet(nek) a vga gyártó(k) is...megéri -e nekik? amikor az 5xxxes vga-k mellé például Dirt2 kupont adtak :U én nem vagyok képmutató, mielőtt megveszem egy játékot, azt kipróbálom...erre szolgálna a demo, csak hogy nincs...miért? mert lesz@rják, hogy tetszik -e a játékosnak a játék, addig érdekli őket a vevő, amíg megveszi, onnantól nem igazán(van kivétel)...az más dolog, hogy én nem tartok meg tört játékot, kipróbálom A) tetszik, megveszem, ha van rá pénzem, ha nincs, akkor később...B) nem tetszik, nem veszem meg, törlöm :U

    és akkor most mondhatjátok, hogy ha nem lenne pénzem, nem lenne ilyen gépem...én meg azt mondom, hogy ha nem vettem volna ilyen gépet, lenne pénzem játékra...így meg szépen egyenként veszem a játékokat, ha mondjuk valami akciós :U

    Az AC2-t majd megveszem, mert tetszett :K

    [ Szerkesztve ]

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

  • CptMisi

    őstag

    válasz #08052480 #156 üzenetére

    Először azt nézd meg, hogy te mit írsz! "a szöveg sincs is jól lefordítva" És tudtommal neked még fordítanod sem kellett. :U

    [ Szerkesztve ]

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

  • CptMisi

    őstag

    válasz TazLeacher #162 üzenetére

    Szerintem ez nem valós adat...inkább egy ürügy, hogy valamelyik következő cod-ot ne adják ki PC-re, mint a CoD3-at...aztán a CoD4 meg sikeres lett :U amúgy valóban UK-beli eladási adat :U

    [ Szerkesztve ]

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Új hozzászólás Aktív témák