Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz philoxenia #533 üzenetére

    Igen ez a tipikus liberális rendszerértelmezés. Az államnak nincs szerepe, vagy ha van akkor az már rögtön cucclizmus, mert a kettő között nincs semmi. Tudod mi az amitől egy könnycseppet azért elmorzsolok néha? Az a marxi értelmezése a kizsákmányolásnak. Nem tudom emlékszel e, Marx ugye azt mondja, hogy a kizsákmányolás olyan termék elsajátítása, amit a kizsákmányoló ellenérték nélkül sajátít el attól a dolgozótól, aki azt megtermelte. Hát nem gyönyörű? :DDD Kizsákmányolom!!! Őőőőrület !
    Egyébként lehet ilyen messzemenő személyeskedésbe átcsapó takarodjak Koreába szintű vitát folytatni a warezről lelkiismereti alapon. Szerintem majd ha ki lesz fizetve minden ledolgozott túlórám, akkor visszatérhetünk a témára, persze gondolom az már rögtön nem kizsákmányolás, csak a warez az. Ugye? Ebben a rendszerben ugye ez nem is lehet kérdés, csak cucclizmusban. :)
    Olyan ez tudod -ahogy így hallgatlak titeket- mint amikor valaki elkezdi nyomni nekem a süket dumát arról, hogy hogyan károsítja az egészségét a dohányfüst, aztán hazamegy, beül a százéves dízel sitthordójába, ami akkora adag kormot lő ki, amikor beindítja, hogy Hitler kibérelte volna tőle az egyik kamrához, de az nem számít. Az nem zavarja, mert azt ő csinálja. Na de a dohányos ember! ...Az borzasztóan zavarja. háááát így van ez.
    Én a seggem a napba tartva csak annyit mondok "hahaha".

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák