Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Narxis #307 üzenetére

    CnC4-et 8ért árulják, gondolkozom is rajt, a hülye DRM ellenére :) Mert igaz, hogy azt írják, hogy nem igazi CnC, de független, nem elfogult CnC teszterek szerint nagyon jó stratégia lett, csak nem az építgetős fajtából. Crysis mondjuk nem az én játékom, nem is próbáltam (az FPS-eket max tournament stílusban szeretem - multi), de állítólag azt sem a történetért meg a játékélményért kell szeretni.

  • Dany007

    veterán

    válasz Narxis #307 üzenetére

    Na, pont ezért írtam.
    Crysist elővételben rendeltem... Természetesen a marketingáradat, a tuningolt videók, és a demó után. Kb 2x végigtoltam, voltam ~ 2 órát a szerveren és ennyi. Valamiért nem jött be. Szép volt, flesseltem rá egy estét, haverommal is egyet, azt csá.
    Ennyit a demóval is megtudtam volna csinálni.

    Szal pont azért írtam, mert azt írtad, hogy : SC2 simán megéri az árát...
    De ha jóltudom még az se jött ki... Mennyit játszottál vele vajon? Vagy a bétával toltad?
    Mert a demó alapján a Crysis is sokembernek bejött, aztán jött a nagy csalódás.
    Szóval szerintem, akármilyen nagy névről is legyen szó, hosszú idő és a teljes játék kell ahhoz, hogy el tudd dönteni vajon megéri e az árát.

    A CNC4 meg szimplán csalódás. Sima stratégia, úgy tényleg nem rossz, neten adhat talán némi kis plusz élményt, de ez már nem az igazi CNC... Márpedig sokan azért várták ennyire, mert CNC. Nem pedig azért, mert lehet h amúgy egy jó stratégia. Szerintem inkább nehézkes, szivatós stratégia. Többet szívsz a hülye bázis-rendszer miatt, mint amennyit agyalni kell egy erősebb AI legyőzésén.

    Ami pozitív (félig) példa nálam, az a TDU. Vagy 2 éven át toltam feketén :) Aztán gondoltam kipróbálom neten és 8k-ért meg is vettem.
    Amit tapasztaltam, hogy mocsok nehézkes volt a letöltés. Játszani se engedett a legújabb patchek nélkül, ami persze nem töltődött le a 'linkelt' oldalról, úgy kellett guberálni utána a neten.
    Plusz valamiért 3x lassabban indul a játék, mint a tört. Talán a DvD meghajtó miatt, nemtom.
    Van, hogy menet közben leállnak a szerverek, és akkor az aktuális futam (ami offlineban is van ugye) bukta ott helyben. Velem volt már ilyen, pont a 200km-es futam közben. Nem kicsit dühítő.
    De ettől függetlenül pozitív példa, mert 2 évnyi játék után is megérte megvenni. Azóta is tolom...

Új hozzászólás Aktív témák