Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Ez az elsok kozott voltam, aki lecsapott egy ilyenre, mivel a "classic" mx-518-am mar kezdett kioregedni, neha hibakat produkalni, stb.
    Szoval ez egy olyan velemeny lesz, aki kb 2006 ota hasznalta az eredeti mx-518-at:

    Az eger alapvetoen ugyanolyan, fogasra, sulyra, stb, errol nincs mit irni, viszont...
    - Az uj szenzor egy kalap fos a regihez kepest. Az mx-518-at szo szerint kozel barmilyen feluleten tudtad hasznalni, tokeletesen pontos volt, meg a szoros kezzel/labbal is so-so megbirkozott. Ezzel szemben az uj ugyan tenyleg pontos, de kenyesebb, mint egy elszallt plazamaca. Ha nincs alatta az egerpad minimum heti egyszer nagyon alaposan letakaritva, hajlamos megakadozni, ossze-vissza ugralni. Egy ilyen aru egernel ez egyszeruen nem elfogadhato, konkretan rohadt idegesito.
    - A regi kabelezes mindent kibirt. Egy rohadt IFA-t utana lehetett volna kotni az egernek, elhuzta volna. 16 evig birta, egy tores nincs rajta, tokeletes a mai napig, zsenialis az egesz. Konkretan a ket egeret egymas melle rakva mar ranezesre is latszik a hihetetlen minosegbeni kulonbseg, mennyivel olcsobb, gagyibb az uj kabelezes. Kicsit feltem is a dologtol, de mondom logitech, G, hat mi baj lehetne... Hat, egy rossz mozdulat, amikor megakadt a kabel egy picit a monitor talpaban, es szet is jott az egesz. Mukodik, de a szigeteles lejott, gusztustalan, illetve szerintem par honap es meghal szegeny.
    - A gorgon azert javithattak volna, ertem en, hogy legendary meg minden baromsag, de ez nem jelenti azt, hogy a hibait is tovabb kell vinni az egernek. :(

    Szoval osszessegeben maga a haz tovabbra is kenyelmes, zsenialis, strapabiro, imadom. Viszont a szenzor szerintem konkretan rosszabb, mint a sima optikai volt, illetve a kabel minosege nemhogy roszabb, hanem egy ilyen aru es kategoriaju termeknel konkretan kritikan aluli. Kovetkezo egerem szerintem vezetek nelkuli lesz. Nem szeretem tulsagosan, de latva ujabban milyen a minoseg meg a felsohazban is, nem hiszem, hogy lesz mas valasztasom.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz guftabi96 #51 üzenetére

    Logitech g440 van alatta, azzal szar. Új, együtt vettem az egérrel.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz guftabi96 #89 üzenetére

    Sajnos nincs mire. Probaltam tobb egerrel, mindegyik tokeletesen veszi az akadalyt, meg az asszony altal hasznalt pocskoszoru meretu, filleres, piros kis fostalicska olcso fos laptopeger is.
    DPI-t levettem, ugyis ugy szeretem, ha lassu az eger, igy nem veszes, nem hibazik sokat, de teljesen egyetertek Kempetlen kollegaval. Igy visszagondolva nekem is vissza kellett volna kuldeni azonnal, uvolt rola, hogy ez egy megfillerszexualizalt mx-518. Azaz ilyen lett volna a regi is, ha nem jo egeret akarnak csinalni, hanem olyat, amit lehet olcson gyartani.

    ps.: Igazabol szerintem ez az eger igy, ebben a formaban komoly jatekra alkalmatlan, kiveve ha nagyon tisztasagmanias vagy, es minden gaming-session elott nagyon alaposan letakaritod az egeret es a padot is, vagy eleve kizarolag tulnyomasos tisztaszobaban jatszol, vegyvedelmi felszerelesben, hogy ne szennyezz. Persze, valoszinu egy CoD-ra vagy LoL-ra vagy hasonlora igy is eleg, de egy Q3-at vagy UT-t, esetleg komolyabb star craft kort mar nem biztos, hogy be akarnek vele probalni. Ha oda kerulne a sor, szerintem elokerulne a fiok melyerol a jo oreg mx-518.

    Es amugymindezt ugy, hogy arra, hogy a szamitogep es kornyeke tiszta legyen, irritalo mertekben figyelek, meg az amugy enyhe tisztasagmaniaban szenvedo felesegem szerint is.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Synthwave #93 üzenetére

    Igen, 1-1,5 hetig az volt nekem is. Kb ket het utan kezdodtek a problemak, egy honap utan lettek hc gaming szempontbol sulyosak, azota meg ~folyamatosak, hetente muszajkell takaritani. Ujdonatuj egerpadon meg birta, de azert ne vicceljunk mar, nem fogok havonta egerpadot cserelni. Ugyanazon a padon az origi mx-518 tokeletes. Tokeletesen tiszta padon pedig ez is, zsenialis (kiveve az epitesi minoseget).

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Synthwave #99 üzenetére

    Amugy lehet nem mond hulyeseget, valoszinuleg van egy eleg nagy szoras gyartasban, mert van par kolleganak ilyen egere, aki gyakorlatilag velem egyidoben vette, es eleg vegyesek a velemenyek. Van, akinel tokeletesen mukodik, mindegy mi van, kettonknel meg fosch. Nyilvan nem statisztikailag relevans minta vagy valami, de egy eros sejtest azert megenged a dolog.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák