Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Ez az elsok kozott voltam, aki lecsapott egy ilyenre, mivel a "classic" mx-518-am mar kezdett kioregedni, neha hibakat produkalni, stb.
    Szoval ez egy olyan velemeny lesz, aki kb 2006 ota hasznalta az eredeti mx-518-at:

    Az eger alapvetoen ugyanolyan, fogasra, sulyra, stb, errol nincs mit irni, viszont...
    - Az uj szenzor egy kalap fos a regihez kepest. Az mx-518-at szo szerint kozel barmilyen feluleten tudtad hasznalni, tokeletesen pontos volt, meg a szoros kezzel/labbal is so-so megbirkozott. Ezzel szemben az uj ugyan tenyleg pontos, de kenyesebb, mint egy elszallt plazamaca. Ha nincs alatta az egerpad minimum heti egyszer nagyon alaposan letakaritva, hajlamos megakadozni, ossze-vissza ugralni. Egy ilyen aru egernel ez egyszeruen nem elfogadhato, konkretan rohadt idegesito.
    - A regi kabelezes mindent kibirt. Egy rohadt IFA-t utana lehetett volna kotni az egernek, elhuzta volna. 16 evig birta, egy tores nincs rajta, tokeletes a mai napig, zsenialis az egesz. Konkretan a ket egeret egymas melle rakva mar ranezesre is latszik a hihetetlen minosegbeni kulonbseg, mennyivel olcsobb, gagyibb az uj kabelezes. Kicsit feltem is a dologtol, de mondom logitech, G, hat mi baj lehetne... Hat, egy rossz mozdulat, amikor megakadt a kabel egy picit a monitor talpaban, es szet is jott az egesz. Mukodik, de a szigeteles lejott, gusztustalan, illetve szerintem par honap es meghal szegeny.
    - A gorgon azert javithattak volna, ertem en, hogy legendary meg minden baromsag, de ez nem jelenti azt, hogy a hibait is tovabb kell vinni az egernek. :(

    Szoval osszessegeben maga a haz tovabbra is kenyelmes, zsenialis, strapabiro, imadom. Viszont a szenzor szerintem konkretan rosszabb, mint a sima optikai volt, illetve a kabel minosege nemhogy roszabb, hanem egy ilyen aru es kategoriaju termeknel konkretan kritikan aluli. Kovetkezo egerem szerintem vezetek nelkuli lesz. Nem szeretem tulsagosan, de latva ujabban milyen a minoseg meg a felsohazban is, nem hiszem, hogy lesz mas valasztasom.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák