Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz guftabi96 #89 üzenetére

    Sajnos nincs mire. Probaltam tobb egerrel, mindegyik tokeletesen veszi az akadalyt, meg az asszony altal hasznalt pocskoszoru meretu, filleres, piros kis fostalicska olcso fos laptopeger is.
    DPI-t levettem, ugyis ugy szeretem, ha lassu az eger, igy nem veszes, nem hibazik sokat, de teljesen egyetertek Kempetlen kollegaval. Igy visszagondolva nekem is vissza kellett volna kuldeni azonnal, uvolt rola, hogy ez egy megfillerszexualizalt mx-518. Azaz ilyen lett volna a regi is, ha nem jo egeret akarnak csinalni, hanem olyat, amit lehet olcson gyartani.

    ps.: Igazabol szerintem ez az eger igy, ebben a formaban komoly jatekra alkalmatlan, kiveve ha nagyon tisztasagmanias vagy, es minden gaming-session elott nagyon alaposan letakaritod az egeret es a padot is, vagy eleve kizarolag tulnyomasos tisztaszobaban jatszol, vegyvedelmi felszerelesben, hogy ne szennyezz. Persze, valoszinu egy CoD-ra vagy LoL-ra vagy hasonlora igy is eleg, de egy Q3-at vagy UT-t, esetleg komolyabb star craft kort mar nem biztos, hogy be akarnek vele probalni. Ha oda kerulne a sor, szerintem elokerulne a fiok melyerol a jo oreg mx-518.

    Es amugymindezt ugy, hogy arra, hogy a szamitogep es kornyeke tiszta legyen, irritalo mertekben figyelek, meg az amugy enyhe tisztasagmaniaban szenvedo felesegem szerint is.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák