Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    válasz TTomax #92 üzenetére

    25 óra után mit vársz? Légyszi mutassatok már olyan single player játékot, ami még ennyi idő után is baromi izgalmas? Még az erősen sztori alapú játékok is borzasztóan egysíkúak ennyi idő után, pl. Horizon vagy Witcher. És ezek elvileg a jobbak közé tartoznak.

  • shotika

    őstag

    válasz TTomax #92 üzenetére

    Nekem is nagyjából az a legnagyobb problémám a játékkal, hogy remekül indít, tele van apró dolgokkal, amik lekötöttek, de ahogy haladtam a végefele, úgy fogyott el a kontent is. A begyűjthető és kipucolható szentélyek stb-k miatt mentem még vissza a már kitisztított pálya részekre, vagy ha esetleg oda vitt a főküldetés, de azon kívül semmi.

    Hiányzott az eső, a durvább viharok. Az őrposztokat meg sem próbálták visszafoglalni. Gyűrűk urás nemesis rendszer is simán mehetett volna bele.

    22 órával és ugyan pár Nixon challeng kihagyásával, gyakorlatilag kivégeztem a játékot, nincs már benne semmi, ami ott tartana. Ez nem open world. Ez egy nagyon ügyesen felépített csőjáték, ami ugyan megadja a randomitást a feladalatok elvégzéséhez, de az alapja ugyanaz marad, mint az előző 2 részben (+primal). Akkoriban ez működött, ma már, főleg ennyi pénzért, ez édeskevés.

    Természetesen továbbra sem tartom rossz játéknak, de ennél többet vártam.

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák