Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz keIdor #175 üzenetére

    Ezért is írtam ide ezt, mert így gondolkodom. Szóval számomra nem tűnt annyira elvetemült ötletnek. :)

    Ne félj annyira tőle te se, hogy Japán. Pont ez az a rész, ami nagyon "elnyugatiasodott". Ez a nagy FF fanoknak szúrja is a szemét. De olyanok mint én és te. Azoknak meg kényelmesebb. És könnyebben befogadható.
    Nincs körökre osztott harc. Nincs benne nagyon semmi furcsa dolog (persze azért fantasy). Ellenben van pörgős harc, open world nagy világ. Egy elég érzelmes, áll leejtős sztori, iszonyat epic pillanatok. Sztori a hercegről és bajtársairól, a hercegnőről, a világról, a gonoszról, a túlvilágról. És a sztori végigjátszása után is annyi tartalom marad benne, ami máshol külön játékként jelenik meg. Na meg kihívás is.

    Ott van steamen az ingyenes demo. Tegyél egy próbát.

    Na de nem akarom annyira nyomatni itt a játékot, csak meg akartam említeni. :) Mostanra meg már olybá tűnhet, hogy nekem ezért fizetnek. :D

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák