Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz keIdor #177 üzenetére

    Minden számozott rész teljesen különálló játék. Semmi összefüggés a részek között, kiéve az apró utalásokat. :D

    Én nekem is pont a Witcher 3 az etalon. És ahhoz hasonlítottam ezt is. A Witcher 3 sztorija más, naturalista, és földhözragadtabb. Ehhez képest az FFXV-ben vannak monumentális jelenetek. Olyanok amik PC-s játékokban nagyon ritkák. Nekem pont ez hiányzott a Witcher 3-ban. És a nagy csavar. Itt van mindkettő bőven. :)

    Ezt írtam a játékról mikor végeztem. Nem mondom, hogy az egész komment releváns számodra, de ha érdekel olvasd el. De a spoilereket ne! Azok nagyon nagy spoilerek! És ha esetleg egyszer rászánod magad..sokat rontanának az élményen ha azokat tudnád. [link] Ebben a kommentben van szó a sztori hiányosságairól és hogy a konzolosok szerint nem volt annyira jó. Később kiderült, hogy mi Pc-sek és a Royal Edition-t megvásárlók egy eléggé átdolgozott, kiegészített verziót kaptunk meg. És ez nagyon jó. ;)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák