Hirdetés

2019. augusztus 17., szombat

Gyorskeresés

(#1) Devil Smile

Devil Smile
(senior tag)

Hat en asszem megvarok a rendes ertekelest ami majd megjelenes utan jon..
az elso resz volt a legjobb meg a leg"parasabb" szerintem.... a 2. se volt rossz remelem ezzel a 3. resszel visszahozzak az elso resz hangulatat csak nagyobb lesz benne a para... :)

:R

1st

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#2) Gergosz2 válasza Devil Smile (#1) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

Én nem adok ezekre az értékelésekre , mivel szerintem szubjektív hogy mi a jó játék.

Ezért tenném kötelezővé minden játéknál , hogy adjanak ki demót hozzá.Az alapján jobban el tudná dönteni az ember kell-e neki vagy sem.
Nem szívesen fizet ki az ember 10 k vagy többet egy olyan játékra ami nem nyeri el a tetszését.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#3) olbaidhun válasza Gergosz2 (#2) üzenetére

olbaidhun
(őstag)

+1

de a diablo3at megvenném vakon is.

Nincs törékeny küldemény, max gondatlan csomagolás ☎ 7O 638 9O93 ★ ¹⁰⁺ ᵉ́ᵛᵉ ʰᵃʳᵈᵛᵉʳᵃᵖʳᵒ́

(#4) ABee

ABee
(tag)

A F.E.A.R-el már egyedül az M.I. miatt is érdemes játszani. Ha fele ilyen intelligensek lennének benne az ellenfelek már akkor is köröket verne néhány játékra. :R

(#5) Jakesz válasza ABee (#4) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Csakhogy ez a FEAR, már közel sem az a FEAR, mint régen. Az új fejlesztőcsapat nem biztos, hogy olyan szintre hozta az MI-t.

(#6) Devil Smile

Devil Smile
(senior tag)

Igen egy DEMO-t en is szivesen latnek minden jatekbol.. mert tenyleg eleg sok jatek hoz csalodast 8-10e ft ert..es utanna mar eladni sem tudod ha pl steamen veszi az ember...v beepul a steambe..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#7) ABee válasza Jakesz (#5) üzenetére

ABee
(tag)

Nem kell olyan szintre hozni, elég ha megtartják... vagy úgy hallottad hogy ujraírták?

(#8) GegeWarrior

GegeWarrior
(senior tag)

Még pár ilyen jó teszt eredmény és lehet vevő leszek rá:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#9) LackoMester

LackoMester
(addikt)

Kipróbálnám, Demo verzió várható. :F

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#10) Dr. Romano

Dr. Romano
(veterán)

A második rész után a kedvem is elment a háromtól.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) Tomcat

Tomcat
(őstag)

Az a bajom vele hogy ez a FEAR már nem az a FEAR amit nagyon szerettünk és unalomba fulladásig játszottunk single és multi környezetben is. A 2. résszel más irányt vett a megvalósítás. Bár minden eddigi rész minden kiegészítőjével megvan a polcomon és ez a harmadik is oda kerül majd, mégis van egy olyan érzésem hogy nem fog olyan mély nyomot hagyni bennem mint tette az elő rész és kiegészítői. DE, ne legyen igazam! :)

Tomcat

(#12) SzlobiG

SzlobiG
(félisten)

Szerintem nem lett rossz, de nem is akkora durranás mint amit vártam, pedig még el is tolták a megjelenést.:U

A grafika elmegy bár nem tudom mi ebbe a DX11.

(#13) Dr. Romano válasza SzlobiG (#12) üzenetére

Dr. Romano
(veterán)

Max van pár tesszellált felület a háttér objektumokon és már mehet is DX11-es játéknak...

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#14) levi1392

levi1392
(őstag)

Ezek alapján -korábbi véleményemmel szemben- egy próbát mindenképpen megér.

(#15) fasterware

fasterware
(aktív tag)

Nekem is az első rész volt a kedvencem, Na azt rendesen összerakták, volt hangulata.
A demórol részemről annyit, hogy amikor kiadták a f.e.a.r. 2 demót, na az nagyon bejött, azt hittem túl tesznek az első részen.
Mikor megvétel után játszottam, vegyes érzelmek jöttek elő bennem:
A grafika fájt a legjobban: demóban a robotos rész elég szép volt, mondom jó lesz ez.
Viszont a teljes játékban szerintem nem hozta folyamatosan minden pálya az egyforma grafikai szintet, mondjuk a demós grafikát.
Az M.I. megintcsak, az első részben sokkal inteligensebbeknek tűntek az ellenfelek.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.