Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Oliverda #95 üzenetére

    a múltról beszélsz, utolsó évekre már mondhatni elavultak lettek a konzolok, most azért elég ütős dolgot tettek le, viszont árban - engem meglepett - nem szálltak el, ilyen ft mellett kb ugyanannyiba kerülnének mint anno 5-6-7 éve, ha nem többe
    ms-nél nem hülyék ülnek - nem mindig ( : -, sokszor promóval adják a gépeket, sokszor leárazva, ott a game pass, nem tudom mikor jött pontosan, de elég népszerű, a pc-konzol közti átjárás is sok címnél
    tudtommal évek óta már csökken az igény a pc-s gamere, elég megnézni a kiadók hozzáállását egy címnél konzolhoz és pc verzióhoz - mondjuk megértem, konzolnál nincs warez, pc-nél van -
    sonynál meg ugye az exkluzívok hódítanak, napokban láttam hírt hogy most jóval nagyobb eladásokkal számoltak
    nézd meg a series x hw-ét, igen keményen kell azért csengetni pc fronton, 185e ft itthon a konzol, nem kell driverrekkel foglalkozni, semmivel, csak bekapcs' és megy, ha kell frissít
    de ezt majd úgyis évek múlva látjuk, pontosan hogy is zajlott le ez a történet
    ha nőne a gamer pc-k iránti igény, amd abból sem jönne ki rosszul, mert szerintük övék lesz a legerősebb gamer cpu ( : az rdna2 pedig majd kiderül, de látva nv árcsökkentését új gennél és a szerencsétlenkedését, van egy tippem hogy olyan rosszul nem sikerült az sem
    szóval hosszú távon az amd szépen megindult
    emellett jó lenne ha intel is gurítana már valamit, nem szeretnék még 10 év múlva is 5600x teljesítményt kapni 300$-ért az "új inteltől" :) ;] de most kifejezetten örülök neki, hogy 7700 teljesítményt kapok 35e-ért, ami nem is olyan rég még 100e környéke volt

    szerk:
    Gyuri27
    igen, azok a régi számok, ps4 pro tudtommal 4k-t sem tud/ott
    új genes konzoloknál default lett a 4k, zömében 60fps-sel, vagy 1440p/120, nyilván lesz cím aminél sántítani fog ez, de ezekre igazán fejleszteni sztem majd csak 1-2 év múlva fognak
    szóval "izgalmas" a következő pár év konzol szempontból is

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák