Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz dabadab #58 üzenetére

    Amint írtam, tavaly tavasz óta valóban nem vagyok naprakész, de akkoriban kifejezetten téma volt ISP-éknél (már ott, ahol számít a szolgáltatási minőség), hogy a meddő forgalom gondot okoz. Ahol most ülök éppen, egy kis faluban, ez különösen érezhető.

    Szerintem az, hogy messze a névleges sávszélesség alatt teljesítenek, kimondottan nem azt jelenti, hogy sávszélességbőséggel küzdenének.

    És tudom, hogy nem vagyok egy statisztikai hivatal, de az ezért elgondolkodtató, hogy a környezetemben, ami kifejezetten nem egy alacsony netkultúrájú társaságot jelent, milyen sokan nyomják 0-24-ben a letöltést. Mer' ki tudja, mit fogunk megnézni, meg benne kell lenni a top akárhányban a virágboltban, és különben is, ingyen van. Felnőttek, gimnazisták tömegesen, rengeteg egyetemi hallgató, és két nálunk dolgozó mester is. Amint megjelenik valami újdonság, torrent fájl azonnal leugrik és indulhat a letöltés. A szaki óránként nézte a telefonját, de a többiekkel ellentétben nem a Facebookot nézte, hanem a friss seedeket, mert ő nem ért az automatizáláshoz.

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák