Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waithEard

    őstag

    válasz hcl #62 üzenetére

    Szerintem a PC az orwelli Újbeszél, és ugyanúgy mesterségesen keletkezett, pontos célok érdekében. Természetesen nem a hátrányos helyzetben lévő emberek, csoportok védelme, hanem a problémák eltussolása a(z egyik) cél. Mivel nem lehet nevén nevezni a problémát, a megoldást sem lehet megtalálni.

    "The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

  • waithEard

    őstag

    válasz hcl #71 üzenetére

    Mármint miért volt jó az oroszoknak a Brexit, vagy miért kavarja a sz@rt soros?

    "A Brexit nagyrészt - amennyire tudom - az angol vidék szavazati okozták, az elmúlt ősszel-nyáron viszont már a gazdák nem találtak elég munkaerőt a betakarításokra... :D A hülyeség diadala :D"

    Az, hogy egy intézkedés hoz(hat) átmeneti problémákat, még nem feltétlenül jelenti, hogy elhibázott. Sokat hallottuk ezt libsi politikusok szájából a migráció kapcsán is. :)

    [ Szerkesztve ]

    "The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

  • Kékes525

    félisten

    válasz hcl #71 üzenetére

    Teljesen egyetértek, azzal amit írtál.

    Látni azt is, hogy ahol az anti-PC elvet vallók vannak kormányon (USA, Magyarország), ott ugyanúgy vannak tabuk, olyan dolgok amikről nem vesznek tudomást, holott azt hangoztatták, hogy ezért kell az anti-PC, hogy szabadon beszélhessünk mindenről. Látszik, hogy részükről ez csak duma. Arra használják az anti-PC-t, hogy bizonyos nekik nem tetsző dolgokat szabadabban, kulturálatlanul szidjanak, gyalázzanak. Nem a problémák kitárgyalása, megbeszélése, jobbítása a céljuk ezzel, mint amit eredetileg hangoztattak.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • waithEard

    őstag

    válasz hcl #108 üzenetére

    Nyilván. Olyannyira felesleges, hogy még egyetlen valódi érv sem hangzott el. Sőt, némelyik kolléga a véleményét elég komolyan véka alá rejti. (Gyíkemberből faragott véka alá.)
    Ez már a második fórum, amit eláraszt a cenzúrát éltető ballib szellemiség, de még egy árva érvet nem hallottam az itteni fórumtársaktól, hogy miért is jó ez nekünk? (A Putyin Cár "meghekkelte amerikát" szintű bullshitet hagyjuk meg a hanyatló nyugat ópiumának. Ez kb az a szint, hogy zsidókból álló háttérhatalom tör világuralomra.)
    Vagy, hogy a legutóbbi témát nézzük, miért jó a migráció, miért is kéne támogatni. (Tudom, senki nem támogatja, nincsenek is itt, Bécs is a legjobb, mert 7 napból csak 5 * késelnek a migrik.) Ez a szint.
    Meg vannak "gyíkemberes" trollkodások, viccesnek álcázott "bunkó magyarozások". (Ezekkel, nekem úgy tűnik hogy nincs bajod.) Ezenfelül jön a kimaradhatatlan putyinozás, orbánozás, rasszistázás ami már végtelenül unalmas.
    Ha valaki leírja a véleményét, akkor egyből szét kell trollkodni, mert sajnos cenzúráni még nem lehet?

    [ Szerkesztve ]

    "The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

Új hozzászólás Aktív témák