Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Freddy76 #3225 üzenetére

    nem ertem en se mi az endgame itt. ha adatvesztes tortent volna, miert hitegetne/halogatna? ha ez a szerencsetlen szcenario allna fenn, pont az oszinteseg, mihamarabbi kompenzalas es penzvisszafizetes lehetne csak a kiut.
    ennyi csuszas viszont nehezen elfogadhato, igy hogy mi (eskuvo)fotosok tobb honapos kenyszerpihenon voltunk.
    remelem megoldodik mindkettotok problemaja miharamabb.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    en egy ilyet hasznalok, teljesen jo kis hatizsak. amikor meg fotozok egy ona bond-ot akasztok a moneymakerre, vagyis akasztanek ha megjonne 2 honap utan holdfasttol a sliderem..addig a nyakamba akasztom :) ez eleg kicsi tatyo, de 2 obinak es aprosagoknak pont jo.
    amugy ebayen ha rakeresel, hogy "camera bag insert" akkor talalsz ilyen nem fotos taskaba teheto elvalasztos beleseket is.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    ki eskuvozik innen? maszkot huztok a bulira? vagy hogy adjatok elo? idaig nem is gondolkodtam ezen, mert nem volt tul sok fertozott szerencsere se itthon, se kornyezo orszagokban..es persze senkin sem volt maszk. de most kezd megint beindulni. eleg ciki lenne ha nem menne le az augusztus es szeptember. de ha maszk es esetleges negativ teszt ide v oda, akkor is hatosagi hazi karantent kapnek ha kiderulne, hogy vki beteg volt az eskuvon akkor meg minek...ahogy latom most ezen a gyor-mosoni csaladi rendezvenyen is ez volt. utolag mindenki hatosagi hazi karanten.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz cOxeR #3286 üzenetére

    legszivesebben en is hasznalnam, csak tudod amikor nincs 1 db ember a szazotvenbol akin lenne maszk, legyen az szolgaltato vagy vendeg akkor furan ereznem magam benne..persze nyilvan inkabb erezzem magam furan, mint betegen...de mar latom a lelki szemeim elott a csevegoben, hogy a te szolgaltatod is maszkban volt? :DDD
    masik meg, hogy nem latjak az arcomat fotozas kozben, az is fura. nincs kontakt igazan. de az tuti hogy buliban ennyi ember kozott tomegben fotozni maszk nelkul nem egy okos dolog...ehhez kepest egy bevasarlas relative kockazatmentes...
    jo lenne tudni atment-e mar rajtam. en is furan ereztem magam 2-3 honapja. 1 napos vegtagfajdalom meg a szivem szurt ossze-vissza 2 napon at estenkent. aztan semmi, elmult 2 nap utan. remelem eros az immunrendszerem, 20 eve orvosnal se voltam. lehet nem artott volna virus elott bejelentkezni, mert amiota elkoltoztem ujpestrol, 8+ eve meg haziorvoshoz se sikerult bejelentkeznem.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz cOxeR #3290 üzenetére

    hat igen, nehez kerdes. plane hogy alapvetoen nem az en egezsegemet hivatott a maszk megvedeni..hanem a fertozes tovabbadasat csokkenti inkabb. hiaba megyek en maszkban fotozni buliba ha a szemem nincs letakarva es van par fertozott. persze csokkenti a kockazatot de na..
    osztrakoknal meg minden kornyezo orszagban tombol a jarvany, nalunk csokken a fertozottek szama, kb nincs is uj :DDD vagy felre vagyunk tajekoztatva es keves a teszteles, vagy tenyleg felesleges aggodni. az hagyjal, hogy embereken nem nagyon van maszk, de a boltokban a kiszolgalo szemelyezeten sincs...se a peken, se a bardi auto kiszolgalojan aki nem am vmi plexi fal mogott ul, hanem fel meterre a vevoktol es 5 percenkent mas emberrel beszelget. persze vhol oket is megertem..ha nem kotelezo, nincs buntetes es azt olvassa a mediaban hogy viktor megfogta a jarvanyt, csak a hataron kivuliektol kell felnunk, akkor minek erolkodjon.
    de legalabb a kiszolgalokat kotelezhetnek. idegesit amikor meg egy kesztyut se vesz fel a pekaru boltban a kiszolgalo. meg az ettermek... gondolnam hogy alap lenne par kezfertotlenito egy nem is mondom milyen nivos helyszinen ha mar kinyithattak ujra. de ok ilyenre nem koltenek.
    en idei eskuvokon 0 db maszkos vendeget vagy eskuvoi szolgaltatot lattam. idoseken se. pincereken sokszor volt, de altalaban csak vacsora utan bent. vhol ertheto sztem, h nem en akarok az elso lenni :DDD

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    raadasul aki nem fenylabor es renifoto szinvonalon mozog, az nyugodtan elfelejtheti az evi 25-30 eskuvot... :N tavasszal, keso osszel meg telen annyi szabad szolgaltato van, hogy nagyon nehez megcsipni a melokat. sot akarmilyen nyari idopontra keres vki szolgaltatot vmelyik fb csoportban, percek alatt 30 arajanlatot kap..nem egeszen igy nez ki az sem, amit egy atlagos szolgaltato eves szinten elkolt, sajnos teszem hozza. tudnek meselni milyen felszerelessel latok videosokat dolgozni eskuvokon. itt a fotos topicokban 10bol 1 videost nem mosolyognanak meg a felszerelese miatt. sony topicban egy betevedo hobbistat aki elso gepet keres lebeszelnek az olyan felszerelesekrol, amikkel egy atlag videos dolgozik az eskuvoimen :DD es azert en sem a legolcsobb eskuvokre jarok.
    de nem csak az eskuvo fotozasnal van ez. lehet az csaladi, image, vagy kajafotozas, mindig van egy rakat ember aki alalicital a masiknak portfoliepites miatt vagy csak mert mellekallasban szivesen elmegy fillerekert dolgozni, meg ha ugyes is es rendes fizetest is kerhetne. es ahogy latom a videos szakma is egyre inkabb telitodik. en szeretem csinalni. valtozatos munka, szep helyeken jar az ember. oromoteli, vidam napon esemenyeket rogziteni, tortenette formalni jo melo. vagy atelni az erzelmeket, kapcsolatokat meg kivulallokent is halas dolog. talan ez a legfontosabb, de ha vki normalis penzt is akar keresni az jol gondolja at, hacsak nem kivetelesen tehetseges...es meg onmagaban az sem eleg.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz JohnyBlue #3490 üzenetére

    attol hogy jon egy kulfoldi vendeg, plane negativ teszttel, eleg fura lenne ha visszamondana egy szolgaltato sztem :DDD amugy is, mit akarsz ezzel kiszurni...siman lehet akarhol tunetmentes, de fertozo vendeg. lassan majd a hazmat suitot is hozza szamolhatjuk az eves jarulekos koltsegekhez :DD

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz duni84 #3489 üzenetére

    en amugy nem annyira erzem kritikusnak ezt a dinamika, technika kerdest. nyilvan jo ha van, meg ne legyen 11 ev dinamikatartomany..de ritkan erzem, hogy ez huzna ki a szarbol.
    ellenben a szervezes, idopontok, ceremoniamester, helyszini logisztika inkabb itt latom a problemakat, ok inkabb limitalnak a jo kepek elkesziteseben. allandoan a legjobb fenyekben vacsorazunk bent nyaron, akkor ulok le, amikor pont fotozni kellene...barmit. elotte a szertartas szinte mindig 3-5kor van, izzad mindenki, nem gyozi torolgetni magat, az arnyekok kettevagjak az embereket..a szertartasvezetok/helyszinek nem akarjak arrebb tenni 3 meterrel a helyszint arnyekba. azt sem ertem miert nincs tobb tavaszi eskuvo. fel aron talalnanak szolgaltatokat, helyszineket...5kor mar egesz jo fenyek lennenek.nem mind1 hogy sotetben vacsorazol vagy vilagosban?
    utana buliban detto mind1. nem jobb ha 25 fokban vagy oltonyben?
    nem tudom hanyadik eskuvo ahol a csoportkepeket a legelonytelenebb helyen kell csinalni, hiaba gyonyoru a helyszin meg a dekor...mert 35 fok van es menekules van a szep helyszinrol es arnyekot csak ugy talalunk, hogy a hatter egy szocreal 80-as apartmanhaz.
    szemmel lathatoan szenvednek sokan az ilyen 3x fokos nyari eskuvokon, nem csak az idosek...engem a miata megedzett :DDD mediterran orszagokban, pl cipruson nincs is nyaron eskuvo. jo nyilvan nalunk nincs olyan meleg, de aranyaiban nagyon keves eskuvo van tavasszal,osszel itthon. a tortat rengetegszer nem engedik a helyszinek mashova tenni, mert nekik megvan a bevalt helyuk, ezert odateszik a wc ajto ele, jo kozel van a konyhahoz...szerencsere ilyen teren ok meg a leginkabb engedekenyek.
    egy jo ceremonia mester/vofely meg kb a legfontosabb sztem. kevesen vannak akik igazan jok. errol orakat tudnek meselni, hogy nehezitik a koklerek az ember dolgat es hogy mennyit szamit ha olyannal dolgozol aki egyeztet veled hol legyen a gratulacio, torta stb. vagy a sziromszoras. mert amugy az is megtortenik,hogy a sarokban, mindenkinek hattal levo part szorjak meg szirmokkal 12-en hirtelen. de nem csak az en dolgomat konnyitik meg, na meg sok mindent le tudok/kell szerveznem nelkuluk is, mert semmit sem csinalnak. de a parnak is lazabb. valaki szeret szerepelni, kozpontban lenni..van olyan aki viszont nem, na itt rengeteget szamit egy-ket jokor elsutott vicc, jo szervezokezseg, jol szitualtsag...hogy vicces/jo hangulatu legyen az a tortavagas, csokordobas vagy jatek.
    most nemreg a vofely nem hivja be a vendegeket tortazashoz, a par a videos meg a fotos elott all, furan nez egymasra, hogy mi a banatert van ugyan kint mindenki..a teremben csak a pincerek voltak, vartak arra hogy atvehessek a kest, persze a par mogott/mellett cseveresztek oten :DDD
    normalis fenytechnika detto, ezt is mindig felhozom talalkozon. ennek ellenere kb 10-bol 2 eskuvo van, ahol ne nekem kellene off camera vakukkal telepakolni a tancteret, mert zero (hangulat)feny van. vagy ha van 2 db rgb lampa, akkor vmiert a dj a sajat pultjat meg molinojat vilagitja meg vele :DD
    legtobb helyszin siman meggyozi a part, hogy a veluk leszerzodott kokler vofely, zenesz meg fotos lesz a jo valasztas. hogy mivel azt nem tudom, de van par hely ahol konkretan tobbet kell fizetnie a parnak, ha nem a az o szolgaltatoikat veszik igenybe. irogatok kamu 130ezres kreativ fotozasokrol szerzodeseket, hogy az eskuvo napjan a fotozas latszolag olcsobb legyen, mert igy nem kell olyan sokat pluszban fizetnie a parnak...
    es persze az ilyen "leszerzodott" szolgaltatok miert erolkodnenek? akkor is uannyi eskuvoje lesz ha szarul dolgozik meg ha jol is..ez latszik is a munkajan persze.

    ha ezzel annyit elertem, ha vki elolvassa ezt eskuvo elott, akkor normalis cmet/vofelyt valaszt, akkor mar megerte :DDD nem akit a helyszin ajanl, nem akirol latott egy 2 perces videot. hanem akit latott munka kozben egesz nap egy eskuvon. pl baloghtomi, belenyi zee, ha mar itt tartunk egy plugot megerdemelnek.

    crey: ohh, igazan rendes toletek, koszi az ajanlasokat :) ment pu.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz duni84 #3500 üzenetére

    en se erre a gepre gondoltam :DD azert amit irtal 1.5 millat evente mem kartya/akku/vaz/obi fejlesztesre azert az minosegi cuccokat is fedezni tud. amugy tenyleg ez lenne a normalis.
    de ezt itthon kevesen tudjak kitermelni, csak a top. en is szeretnek egy tiltshift uveget pl nagyon, vagy egy 14mm kornyeki nagylatot vagy egy 70-200at..de nem realis par kep miatt.

    na igen, a fel oras kreativok. ezt meg amikor azzal fuszerezed hogy kozben a haverok odajonnek koszonni, gratulalni, beszelgetni. 10 perc smink, meg fure ne menjunk, oldjuk meg terkovon. meg nem koszoljuk ossze a ruhat, mert a kolcsonzo mondta hogy tiszta legyen...vagy aki annyira feszult hogyha meglatja valaki a parja karjaiban akkor vege mindennek...van sok tenyezo amire kezdo fotosok nem is gondolnanak :)
    a palinka parat ezek kozul viszont siman megold :DD

    neha meg szep a helyszin, jo a cm, kulon napos kreativ van, nem azert hazasodunk mert muszaj, elvezzuk is, a par meg elso percben is konnyeden mozog a kamera elott...ilyenkor meg kb harmad annyi energiat/skillt igenyel reszunkrol. amugy azt veszem eszre minel nivosabb eskuvokre megy az ember, annal konnyebb. annal jobban figyelnek a reszletekre a parok. amikor utolso pillanatban na hazasodjunk szulok miatt itt, vagy jon a gyerek. amilyen helyszint talalunk jo lesz, masik nap en nem megyek fodraszhoz kreativ miatt az tuti, mar csak ez a szolgaltato maradt nem baj alapon csinaljak..nehezebb eleinte.

    masik amire nem gondolnak sokan, amit te is mondtal..hogy ez nem igazan olyan melo, amit majd akarsz 60 evesen csinalni. mas kerdes, hogy nem is fog senki hivni 60 evesen :DDD nyugdij kerdes...szoval faraszto fizikailag. tavaly kezdtem el futni, meg rendszeresen felhuzni stb es most pl siman lenyomtam 6 eskit 10 nap alatt, ebbol 2 volt csak a kornyeken, ugy hogy meg siman csinaltam volna tovabb fizikailag.. :DDD de tavaly aerob meg rendszeres sport nelkul egy 12 oras nap utan siman fajt a talpam, ereztem a vadlim vagy a hatam...ha faradt vagy akkor a kreativitasod latja karat.
    az 50+-os pocakos videosok latom hogy toljak, delutanra mar a kompozicio meg a perspektiva mellekes , na meg amikor tudnak uldogelnek, pihegnek, 1 orat siman egyhelyben allvanyoznak buliban :DD

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    szakmaban dolgozok, ti hol reklamoztok amugy? mit erdemes porgetni? fb-ba ontom a penzt csak nem tudom minek...a reklamaimra 10-bol 9 reakcio az kolomparne egerbaktarol, aki rabok a "Hogy van a mai nyitvatartas?" vagy a "Hol található ez a hely?" gombra. utana ha nem reagalsz, addig nyomogatja ezeket, amig oda nem irsz vmit..gondolom ezutan kapja csak meg a centeket fb-tol.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz duni84 #3506 üzenetére

    lehet kicsit felreertheto voltam...igen, premium szolgaltatoknal mashogy alakulnak a dolgok. 1-2 millas vaz es az amortizacio/koltsegek is igy neznek ki. remelem a topictrollunk nem orul maganak, es nem ertette ezt felre..mert atlag szolgaltatoknal sokkal rosszabbul neznek ki a mutatok. legtobbnek nincs 6m bevetele, nincs 20-30 eskuvoje sem, es nem is kolt evente par szazezernel tobbet felszerelesre. sot megkockaztatom, hogy sokaknal csak megy a szoveg, az ugyfel agymosasa...mint itt, hogy a volt topicgazdanknak januarban indulnak a szezonjai :DDD en azt tapasztalom kicsit olyanok a szolgaltatok, mint a horgaszok..vetitenek ossze-vissza eskuvok szamarol, meg minden masrol is, hogy kelendobbnek tunjenek.

    hamar itt tartunk kivancsi lennek milyen cuccokkal fotoznak az emberek..en alt csak videosokat latok ugye. egyik felkapott magyar cm honlapjan levo kepek exife alapjan en siman azt mondanam, hogy egy d610/5dm3 vonal a standard inkabb, mint a tobb millas cuccok. es azt mondanam, hogy ok a nivosabb szolgaltatok, atlag felettiek.

    rajztablat amugy mire hasznaljatok? szelektiv utomunka, retus vagy melyik munkafolyamaton gyorsit egerhez kepest?

    fizikai vonal...egyszeruen, leulnek pihenni, meg toljak egy helyben allva. lonek 10 jo kepet, ami jo lesz portfolioba meg social mediara, a gratulacio, csoportkep, buli, tanc, korites stb meg le van tojva. tolem mar tobbszor kerdeztek a cm-ek csodalkozva, hogy az egesz gratulaciot vegig fotozom :U annyira nem szorakoztato 100+ embernel, viszont sztem tok jo spontan, vidam kepeket lehet loni ott a vendegekrol. masik veglet, akinek a helyszin,eskuvoszervezo fixen hozza a melot, lehet meg azert a 10 kepert sem erolkodik.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz JohnyBlue #3508 üzenetére

    mas terheles. meg kell szokni. lehet te hozza vagy szokva melod miatt is, hogy talpon vagy egesz nap, rohangalsz ide-oda. az is lehet mentalisan farad le.
    vagy csak szimplan kemeny vagy es iszol eleget :DDD
    kondi amugy is mas jellegu mozgas, foleg ha nem eronletre edzel. arra persze jo, hogy elbird a gepeket, de sztem inkabb futas, crossfit ilyesmik az ok amibol itt lehet profitalni.

    (#3509) qnadam sztem arrol volt szo, hogy eves koltsegek. persze lehet en ertettem rosszul. emellett eleinte beruhazol felszerelesre, pc-re, vilagitasra, kiegeszitokre, kitudjamegmire par millat. btw tuti, hogy legtobbjuk nem ujan vette az 5d3-at megjeleneskor :N

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz belovary #3525 üzenetére

    naja, mindenbol kell tartalek, ezt nem lehet elegszer hangsulyozni. nem csak vaz, obik, vakuk, kartyak, ingek, nadrag es meg zokni is :D nem is ertem, hogy mernek kezdok elmenni 1 vazzal eskuvozni, sose tudni mikor tortenik barmi is a felszerelessel...
    nekem tortek mar ossze vakumat tancteren, volt hogy par perc szemerkelo esot kapott a 6d egy keresztelon es hatso "joy" ami fokuszpont valaszto gomb nem mukodott orakig. volt mar beragadt expo gombom is. megdobtak eskuvoi tortaval, azota is azt vakargatom a 35 1.4 fokuszgyuru nutjaibol :DDD volt, hogy majdnem leontottek a cuccot piaval es sorolhatnam.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz belovary #3549 üzenetére

    "Na most akkor mi a fontosabb??? Ha valaki odamegy, tud viselkedni, tud kommunikálni, végig tolja az egészet, majd 1-2 hét múlva átadja a képeket, amelyek nem profik, de vállalhatóak. Mert valljuk be, nem egy esküvőn vagy eseményen van az, hogy ott van valaki, egy kisebb kompakt géppel, és azzal nyomatja..."

    ennel azert legyenek komolyabb ambicioid, tessek torekedni egyre jobb kepekre :) baromi sok ugyes fotos van, nem lesz eleg az, hogy vallalhato kepeket adsz at gyorsan.

    az hogy mi a fontosabb, attol fugg, hogy hol ered el az ugyfeleket. egy alapvetoen hw forumon technikai oldalhoz valo hozzaertessel is el tudod adni magad. instagrammon bokor, dekor, es "hangulatfotokkal". menya csevegoben meg jo arakkal :DDD

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz duni84 #3555 üzenetére

    tenyleg jo zajosak :) annyira nem is zavarna engem a zaj, de a szinzaj mar mas kerdes...
    amin elgondolkodtam, hogy ezen az oldalon is a kepek fele kb dekor, virag, torta. ertem en, hogy ezzel lehet reklamozni a szolgaltatokat, de az ugyfeleknek is tenyleg ennyire fontos ez?
    csak abbol kiindulva, hogy fotokonyvet en ugy szoktam csinalni, hogy a parok valogatjak ki a fotokonyvbe szant kepeket. 10-bol 1 ember ha valaszt a konyvbe ilyen jellegu kepeket.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz duni84 #3559 üzenetére

    ezen nem csodalkozok...meglepodnel hany videos hasznal pl tobb memoria kartyat. rendszeresen megkerdezem oket, legtobbjuk siman vegigdolgozik egy teljes napot 1 kartyaval, 1 kartyas geppel :U

    sose hallottam errol az oldalrol, de belenezve par galeriaba, az eles kepek szama meg a zajnal is jobban b@ssza a csoromet. ennyi felrefokuszalt kepet mint ezen az oldalon, felet ki kellett volna szelektalni, plane amit nem visz el a pillanat. fiatal parok jol fognak jarni ha kikopnak a tukros gepek vegre :N amugy valszeg a honlapmotor elesitese, tomoritese sem igazan idealis.

    naja, nem sok metszete van az altalam osszevalogatott kepeknek azzal amit a parok valogatnak ossze, de hat csak ok fogjak nezegetni a konyvet. valahol megertem mindket megoldast, lehet ugyfel bevalogatna vmi kozeli baratnorol vmi olyan kepet, amit en nem. van olyan aki szereti a gratulalos, ajandekozos pillanatokat, van aki nem. csoportkepek detto.
    plane ha 50-60 kepes album keszul 500 atadott kepbol, ott aztan vakarhatod a fejed, hogy most a szuloi beszedbol, vagy a tancbol tegyek be (tobb) kepet. paronkent total masok az igenyek, kreativnal plane. nyilvan arra nincs kapacitas, hogy ezt atbeszelve egyutt valogassuk ki, vagy 6 emailt/telefont valtsunk a valogatas miatt. par kep sincs, amit kivalogat az ugyfel amit mindenkepp benne akar latni a konyvben? igy gondolom utolag jonnek a levelek, hogy mari neni koszontese miert nincs a konyvben :DDD

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz cOxeR #3560 üzenetére

    "Színzajt meg amúgy nem is értem... azt nagyon jól lehet utólagosan is korrigálni..."
    jahjah, gyonyoruen leszedi barmilyen progi ezt a szinzajt 1 klikkelesre ugy, hogy eszre se vesszuk. valszeg o is azt a lr-ot hasznalja, amiben nem mukodik a zajszures :DD
    ez 1 ilyen szakma, olyanoknak probalunk eladni kepeket akiknek fogalmuk sincs a jo kompoziciorol, zajrol, elessegrol.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz schawo #3596 üzenetére

    ezzel hogyan jutsz elore, hogy minden heten valaki bemondja, hogy melyik csoportban latta kommentelni. nincs a szerzodeseden meg a cime? miert nem mesz el hozza es beszeled meg szemelyesen ahelyett h interneten hajkuraszod :F

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz mikrofon #3591 üzenetére

    plane, ha mar 1-2x atszervezte..jo sok energia ujraszervezni. persze az sem idealis, amikor nem jon el a vendegsereg jo resze.
    amugy nekem egy oktober eleji eskuvot mar at is szerveztek, delutan helyett delben kezdunk, minden tolodik par oraval korabbra. amugy relative jol is elsulhet ez, hogy korabban van a kezdes, kemeny mag kivetelvel azert legtobben 1-2 korul ki szoktak dolni.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz schawo #3598 üzenetére

    az sajnalatos. hivd ki egy haveroddal monitor kalibralasra :DD bar tuti olvassa ezt a topicot, csak login nelkul, ugyhogy lehet szamitani fog ra..

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz mikrofon #3608 üzenetére

    meg bizony, tul vagyunk egy maszkos menyasszonytancon is. pillanatfotozasnak elegge odab*sz. arcfelismeronek is..remeljuk a virus terjedesenek is.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    igy covid alatt ti mennyire vallalnatok kulfoldi eskuvot? jovo augusztusra pl ausztriaba nem tudom erdemes-e lekotni magam. meg ha jobban is fizet mint a hazai, eleg nehez elore latni hogy vajon mi lesz jovo nyaron. hatarzar, kotelezo 2 het karanten aztan rogton jobban jarok ha inkabb itthonra tartogatom az idopontot :O

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák