Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Fejo #63 üzenetére

    Kicsit" más stílus, kicsit" más helyszín. :)

    Üdv.M

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

  • *Ropi*

    félisten

    válasz Fejo #63 üzenetére

    Nekem ők a mindenkori kedvenceim. :R Ha nekem régebben valaki azt mondja, hogy ultranagylátóval fotózzak esküvőt, keresztbe kiröhögtem volna. :) De a képek önmagukért beszélnek. :R

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

  • Cancer

    senior tag

    válasz Fejo #132 üzenetére

    "Ha bele képzeled magad a szituációba a pár szemszögéből, akkor talán belátod, hogy a fentebb vázolt esetben Te is a "fotós életére törnél"..."

    Pontosan ezért hanygoltam eddig a témát, mert még kevésnek találtam a felszerelésemet ahhoz, hogy igazán minőségi munkát adhassak ki a kezemből!
    Csak megfordulta fejemben, hogy ha a kóklerek ilyen jól keresnek vele, akkor én nagyobb felelősségtudtattal miért ne tenném?
    De neaggódjatok, nem hozom rossz hírbe a "szakmát". :DD

    "Ha Neked a mondanivalónkból ez jött le, akkor vagy Ropival mi nem tudjuk értelmesen leírni amit szeretnénk, vagy Te nem értetted meg..."

    Minnél jobban le akarnak valamiről beszélni, ne adj Isten megtíltani valamit (ami ugye jelen esetben elképzelhetetlen), az engem arra inspirál, hogy csakazért is megcsináljam/belevágjak! Bocsi, ilyen vagyok, ez nem a ti hibátok. Mindemellet nem kell bef**ni, felelőtlenül én sem vágok bele a dologba. ;)

    "Na ez azért erős csúsztatás... Ilyet egyikőnk sem írt... Az viszont tény (még ha Te ezt nem is akarod belátni), hogy van egy minimum konfig amivel "esküvőzni" lehet..."
    "Egy átlag eskifotós 2-3 vázzal és ugyanennyi vakuval, 3-4 üveggel és vagy 8-10 db memóriakártyával megy akciózni."

    Én viszont nem gondolom, hogy 3 váz kellene (de majd lehet,h később majd másképp gondolom). A 8-10 db memólártya meg nem mindegy, hogy 2 vs 16 GB-osak. (csak, hogy kötözködjek.) :D

    Mellesleg kicsit az az érzésem, hogy túl van parázva a dolog! Mégis, miért romolna el a rendszer? Miért menne tönkre? Ha vigyázok rá, karbantartom, nem teszem ki káros behatásoknak...Szerintem nem kell túlparázni a dolgot.
    De azt megértem, hogy elég 1 kellemetlen szituáció, hogy lássam a pár arcát, hogy életük legszebb napját vágtam tönkre (bagatell hibával) és máris máshogy fogom én is gondolni...(De ez szerintem elkerülhető)

    Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

  • *Ropi*

    félisten

    válasz Fejo #154 üzenetére

    Természetesen írásban rögzíteni. Azért nem írtam, mert annyira magától érthetődik. Mindent írásban rögzíteni, amit csak lehet.

    Mivel amatőr fotós ezért 99% megértik, hogy nincs redundáns cucca, így jogos a kérdés felvetése. Persze emiatt 99%, hogy bele is mennek. :)

    De a 6 GB memóriakártya tényleg kevésnek tűnik, még laptopos mentéssel is. Nekem pl. most 40 GB-om van: 6x4 GB és 2x8 GB. Ezt el tudom úgy osztani, hogy mindenre jusson belőle, így egy kártya készülődésre a menyasszonynak, egy a vőlegénynek, egy vagy két kártya egyházi, egy vagy két kártya polgári és a két 8-asra meg a buli megy. Ha még ez sem lenne elég, akkor tényleg mentek menet közben, de erre még nem sokszor volt példa. :U

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák