Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz Melanor #1518 üzenetére

    Ezeket az üvegeket sajna nem ismerem. :B Én eleve úgy gondoltam, hogy ha nem váltok FF vonalra, akkor próbálnék olyan üveget venni erre a 70D-re amivel azért hogy is írjam... nem kell szégyenkeznem, ha odamegyek akár csak tanoncnak egy eseményre... :B Azért láttam már XXX Canon vázzal és sima kit obival is lezavarni esküvőt, nem is egyet. :DDD Bár volt olyan manus is, aki kompakttal nyomta, és azt mondta, hogy az összes "kolléga" csak játsza az agyát a komoly, drága, felesleges cuccával, mert egy sima kis kompakttal is ugyanúgy le lehet nyomni, sőt! Ó, mondom, sokat kell nekem még tanulni. :DDD Tény, hogy nem kell cipekedni, meg bajlódni az utómunkával. ;]
    Persze, ha csak fotózásról lenne szó, kérdés nem lenne, hogy csak azt nézném, hogy jobb legyen az optika. Sőt! A Tamron 17-50 stabi nélküli ugye a tesztek, és vélemények alapján szinte (majdnem) partiban van a Canonnal. Legalábbis ez derült ki számomra. Viszont előfordul, hogy vágóképeket is kell csinálni, vagyis videóznom is kell, és akkor meg a stabi nem lenne rossz. Szóval ha most a Sigma, vagy a Canon-t nézem, a Sigma odaver képminőségre, na meg ugye 1.8, de nincs stabi. Sajnos ezeknek az obiknak egyenként is horrorfilm az áruk, nemhogy vegyek egy ilyet is olyat is. :D Vagy felcsapom a 18-135-öt azt videózok azzal. :DDD ;]

Új hozzászólás Aktív témák