Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Saccco #40 üzenetére

    Az is tény. Ezért kell okosan vásárolni. Csak akkor szabad vásárolni készüléket is ha kivéelesen jó kártyás áron van és csak ritka esetben éri meg előfizu mellé választani. A legjobb ha van egy jó csomagod készülék nélkül és egy kedvező kártyás árú készüléket veszel hozzá. Nekem a T-nél ügyfél megtartói kedvezménnyel van 5000-ért Next S csomagom, most pedig megveszem hozzá kártyásan a G6-ot mert sokkal jobban járok mintha feltolom 7500-re az előfizum és kihozom azzal a készüléket. Függetlenül meg nem veszem meg ennyiért sehol 2 év gyártói garanciával, merthogy függetlenül nem is lehet 2 év gyári garanciás modellt venni.

    (#41) Mr.Silkó: Nekem a mindennapi használat közben eredő problémák nem annyira mondvacsináltak, de mindegy. Csak arra akartam rávilgáítani, hogy azért mert neked jobb az S8 duó még közel sem egyértelmű ez mindenki számára és fel is hoztam néhány igen lényeges gyengeséget amivel minden nap szembesül a felhasználó. Arról nem is beszélve, hogy a plusz modelleknél sokan panaszkodnak itt is arra, hogy elugrál a kép amikor hozzáérnek a kijelzőhöz, például a Google Maps-ben. Ami láthatóan igencsak nagy gond mert az S8 fórumban ha visszaolvasol láthatod, hogy nem őszinte a mosolya pár embernek emiatt 300 ezerért. De ez ugye nem mindenkit érint, de a szar helyre rakott ujjlenyomat olvasó és a hasznotalan bixby gomb az igen. A Bixby gombbal meg az a bajom, hogy egyáltalán létezik.
    A katonai szabványról pedig: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák