Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raczger

    őstag

    válasz volvoguy #10 üzenetére

    RBR valóban nehéz, de nem kell gyorsan bevenni a kanyarokat és közel sem mész a fákhoz, nézz meg youtube-on néhány videót, ami a kocsiból van. Arra is rá kell érezni, és akkor élvezhető.

    Sajnos tényleg egyhangú az autóversenyzés, nem tudom mivel lehetne igazán feldobni, de biztos, hogy a multi részben van a kérdés. Szerintem a chat mellett kellene mikrofonos beszélgetési lehetőség, meg pár ilyesféle dolgot talán át lehetne venni az fps multiktól amik elég sikeresek.

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

  • heihachi

    addikt

    válasz volvoguy #10 üzenetére

    Ez _szerintem_ nem így van, a RBR tényleg nem egyszerű játék, de a Colin sorozat egyik része sem veheti fel vele a versenyt, ha az autó mozgásának és fizikájának élethűségéről van szó, márpedig egy autós játéknál ez nem elhanyagolható szempont, akkor sem, ha arcade játék.

    Oké, hozzá tartozik az igazsághoz, hogy a RBR-t szinte kötelező moddolni, úgy viszont egy kiemelkedően élethű autós játék lesz belőle, ami épp olyan mint az életben: csak rengeteg gyakorlás után lehet a pályákon száguldozni, addig viszont fék, fék, fék (és azt is úgy, hogy ne blokkoló kerekekkel csússzon fel a kocsi a szalagkorlátra :D ).

    A Colin minden részét (ahogy minden autós játékot) egy próbával kezdtem, és mindegyiket annál a próbánál abba is hagytam. A próba pedig annyi, hogy 30-al végigmegyek egy száraz, aszfaltos pályán A Colin minden része olyan szinten unrealisztikus mozgást produkál (autó háta jégen közlekedik érzés), hogy egyszerűen nem láttam még soha értelmét időt pazarolni rá.

    Ettől még lehet remek játék a Colin, sőt az utolsó rész már kezdett alakulni néha egészen élethűen ment a kocsi :)

    mod: Még annyit, hogy GRID nekem is nagyon bejött, valamit abban a játékban nagyon eltaláltak. Bár mondjuk kormánnyal nem tudtam egy rendes kört sem menni, de Xbox 360 kontrollerrel nagyon jól irányítható, élvezetes, csak rohadt csaló a gép :D

    [ Szerkesztve ]

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák