Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Vesa #73 üzenetére

    Vele nem az a baj, hogy offline hívő, magam is az voltam, amíg pont az ED-s online kényszer meg nem mutatta annak előnyeit. A probléma az, hogy ő alapvető tényeket nem hajlandó tudomásul venni. Azt pl mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy örül e az online világ térhódításának, vagy nem, de ez még akkor is így van, ha neki ez esetleg nem tetszik. Ez egy szimpla tény. Lehet nem örülni annak, hogy a 2x2=4, de az akkor is 4. Erre ő elkezdi bizonygatni az ellenkezőjét. De nézzünk egy tipikus Dr Akula féle "érv rendszert": Amikor megemlítettem, hogy az ED-t lehet szólóban is tolni, ami majdnemhogy megfelel az offline-nak, akkor az volt a válasz, hogy
    "Mert nem szeretem ha netre vagyok kényszerítve. Ha épp szolgáltatót váltasz, karbantartás van, jön a vihar és elmegy az áram, akkor nincs játék."
    Mintha ez napi rendszerességgel így menne. Mintha mittomén Dél Szudánban lennénk(azt már tényleg csak a margóra pöttyinteném oda, hogy ő persze hetekig is gond nélkül tud laptoppal játszani áram nélkül)
    Én inkább feladtam. Lehet, hogy nem vagyok elég állhatatos, de ha teljesen kilátástalannak ítélek egy helyzetet, akkor inkább más tevékenység felé nézek. Úgyhogy maradnék a kacsáknál, mit lehet tudni, még az is kiderülhet, hogy van tehetségük a rajzhoz. ;)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák