Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz ribizly #12 üzenetére

    "A leginkább szimpatikus húzás a GoG részéről volt eddig, hogy ha összekötöd az accountod Steam-el, akkor ami megvan ott és elérhető Steam-en és GoG-on is azokat megkapod GoG-ra is."

    De ez csak ideiglenes dolog, és gyakorlatilag ugyanolyan vevőcsalogatás mint a direkt ingyenes játék, amivel szintén él a CD Projekt, legutóbbi nagyobb dobás az ingyen Shadow Warrior 2 volt két hónapja. A GoG az átvitt játékokért fizet az érintett kiadóknak valamennyit, cserébe még jobban a platformjához lesz kötve a vásárló. ;)

    Annak idején maga a Valve is két kézzel szórta az ingyen játékot hogy összejöjjön a hegemónia, 2011-es év karácsonyára gyakorlatilag mindenki kapott ingyenes játékot, ügyeskedők akár több tucatot. :DDD Azért nem mondom, hogy különösen bántam volna én is a friss ropogós Portal 2-t, vagy a The First Templar, Garshasp The Monster Slayer, Jamestown Deluxe ajándékokat, és én még erősen alul voltam ezzel fizetve, mások jobbat és többet is kaptak. :B 2014-ben szintén volt nagyobb osztás, ott játszani, cserélgetni, és licitálni kellett, de szintén a minimál munkával lehetett játékhoz jutni.

    Per pillanat a Company of Heores 2, (uhh meg tegnapig I am not a Monster volt), CS: GO ingyenes lett, Insurgency Sanstorm ingyenes béta hétvége van. Egyik sem a Valve direkt kliens hizlaló politikájának része, inkább csak a dominanciájának velejárója, avagy ha valami ingyenes, akkor az a Steamen ingyenes. :)

    De a gyakorlatban mindegy, mert ugyanúgy a Steam beágyazottságát és elterjedtségét segíti elő mint az Epic Launcher, vagy a GoG Galaxy ingyenes játékai.

    más

    Resetera - Ashen, Announced as Coming to Steam and the Win10 Store, Now Exclusive to the Epic Store on PC

    Ezek a hirtelen jött Epic exkluzívok érdekesen jöttek ki, mindegyik Steamre is megjelent volna.. aztán az utolsó utáni pillanatban mégsem. ;] Úgy néz ki van az a Fortnite pénz amiért korpásodik az indie fejlesztők haja.. :DDD

    Shing: "De még battle.net, uplay féle izéken is csak pár exkluzív címet találsz, a cég saját játékai vannak rajta, egyszerűen nincs miért aktívan használni, így nem is zavaró."

    Epic Launcher sem más jelenleg mint egy Fortnite indítási hely. 5 fizetős játék van fent, 9 darab JÖN JÖN JÖN, meg a F2P Fortnite, és az UT

    Ezért kell eszetlen kapaszkodniuk, gyakorlatilag a semmiből csinálnak itt most áruházat.

    "Az Epic Store már komoly Steam klón lesz."

    Steam klónokkal tele a padlás, Steam versenytársak kellenének, de nincsenek. ;]
    Itt most belinkelném wjbhbdux táblázatát újra:

    Nincs olyan kliens ami képességekben a Steam bokájáig felérhetne. :(
    Ebben versengjenek, ne a kilóra megvett exkluzívok mennyiségén! :W

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák