Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79

    őstag

    Én elolvastam háromszor is a cikket, de nem értem. Nyilván gugli barátom, de na, ne kelljen már a fél internetet leguglizni, hogy értelmezni tudjak egy cikket.
    Szóval van az 1 amperes töltő amit csomagolnak az iphoneokhoz, ami nem tudjuk mennyi wattos, és annak van olyan kábele, hogy USB-lightning. Ennek alternatívája ugyanezen kábellel a 30 wattos töltő már most 18.000ért, de nem derül ki a cikkből, hogy 1 amperből mennyi amper lesz, vagy mennyi wattból lesz 30 watt ezzel az upgraddel, és úgy amúgy csak tipp, hogy a 30 wattos az sima USBvel csatlakozik a kábelhez.
    Aztán most jött az új töltő, ami nem tudjuk hány amperes, de viszont 18 wattos, és USB-Cvel csatlakozik a kábelre, ami még mindig kétféle kábel vásárlását indukálja, ha van legújabb ipad pro-nk.
    Szóval akkor mi, minek és milyen arányban az alternatívája? Legyen már egy közös halmaz, hogy mind wattban, vagy mind amperban, hogy az ilyenek is értsék, akik "nem tudják még a guglit se használni". :B
    USB-C esetén amúgy több áram vihető át egységnyi idő alatt a sima USB csatlakozóhoz képest?
    Amúgy a magam részéről már évek óta várom az USB-C elterjedését, és örülök, hogy az apple beleállt. A tököm kivan a nem szimetrikus csatlakozókkal, meg amúgy is nagy a sima USB, és döglassú a micro. Remélem jövőre az iPhone is USB-C lesz, mint az idei ipad prok. A kábel mindkét végén. USB-C for prezident! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák