Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Fratello #3 üzenetére

    +4-5-6: thx, rendeltem is gyors egy használt new vegas-t boxra 3.33fontért :) elvette a 3. rész a lelkesedésem és hiába dicsérte mindenki, kihagytam eddig...

    ezt a wasteland-et nem követtem eddig (első résznél még 5 éves voltam és kimaradt), de érdekes lehet... mostantól figyelni fogok :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Ryder62

    őstag

    válasz Fratello #15 üzenetére

    Először is tisztázzunk: NV az és nem NW!

    Második, az engine totál - értsd 100%-ban - ugyan az mint ami a Fallout 3 alatt volt. New Vegasban legalább még instabilabb lett.

    Főszál valóban unalmas de most komolyan, egy sandbox RPG-ről beszélünk.

    "„open-world” világtérkép (ez volt a legrosszabb)"

    Szóval ha jól értelmezem, az a bajod hogy kapsz egy fullos játékteret amit több száz óra felfedezni. Ahol a pálya tömve van érdekességekkel, objektumokkal stb. Ellenben a full üres sivatagban mekkora jóság bolyongani.

    Nézzük más szemszögből: téged jobban szórakoztat ha kitesznek a sivatag kellős közepére ahol nincs semmi ellenben egy olyan pályával ami tele van épületekkel, romokkal és van mit fölfedezni, bejárni?

    Telepítetted a World of Pain-t a játékhoz? Gondolom nem. Na az megmutatja hogy kellett volna kinéznie a new vegasnak.
    ("Adds 114 new & intense locations to the wasteland filled with enemies and loot.")

    A nagyszerű quest rendszer nem ér semmit miközben az interiorok 1 perc alatt bejárhatóak, unalmasak - barlangok, barlangok és még több barlang - nincs semmi loot, és érdektelen. Üres sivatag, nincs egy darab ellenség sem. De van mit csinálni ja, tele van olyan questtel ami keresztül rángat a fél pályán csak azért hogy felvegyél egy tárgyat vagy beszélj valakivel hogy aztán megkaphasd a "quest complete"-t.

  • Ryder62

    őstag

    válasz Fratello #17 üzenetére

    "Ezt most komolyan mondod? Láttad te egyáltalán a NV világtérképét (úgy értem teljesen kilockolva)? Annyi objektum van rajta hogy egymás szájába érnek! Hova fér el azon MÉG 110 CUCC? (Komolyan nem értem, ez fizikai képtelenség, és a DLC térképek ennél még durvábban sűrűbbek)"

    Ezzel most nagyon mellé lőttél. Egy komplett modot készítettem a játékhoz. Szóval a válasz, IGEN. Láttam a világtérképet játékban és GECK-ben is. + 900 órám van a játékban. Amúgy meg kb a játéktér 4/5-de teljesen üres, és rengeteg helyszín interior után kiállt. Elég megemlíteni hogy szinte minden ház és épület ajtaja le van deszkázva.

    Szóval nincs igazad. Innentől kár is érvelnem mert felesleges.

    [ Szerkesztve ]

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Fratello #26 üzenetére

    ezt érzem én is a skyrim-nél: februárban szereztem be boxra, dlc-k nélkül... van benne tartalom rendesen, de emiatt a repetitivitás miatt pár hét alatt csömöröm lett... most újra nekiálltam és már kezdem érezni a csömört: ugyanaz ismétlődik folyamatosan... mellesleg néhány dolog marhára szúrja már a szemem... ez elvileg rpg lenne, de mutasson már valaki olyan világot, ahol egy sárkányt lazán lenyilazok a létező legrosszabb íjjal/nyílvesszővel? :DDD itt meg elvileg félni kellene a sárkányoktól, mert baromi veszélyesek: pusztítanak, gyilkolnak és alig van ellenfelük... de én persze, a nagy drabonborn akár úgy is legyilkolom őket, hogy fedezékbe se ugrálok regenerálódni :D ...egy baldurs gate, vagy icewind dale ilyen szempontból sokkal "reálisabb" (fantasy-s szemmel nézve)

    ...ezek után piszkosul várom már akkor a new vegas-t :K elvileg légipostán már elindult...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Shodan

    addikt

    válasz Fratello #3 üzenetére

    Hát nekem személy szerint a 3 sokkal jobban bejött mint a new vegas!

    www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

  • Interceptor

    addikt

    válasz Fratello #26 üzenetére

    Teljesen megértelek a megcsömörlés pedig nálam is jelen volt a tes5 esetében. Többszőr nekifutottam a játéknak a 2 év alatt, modokkal valamivel érdekessebbé tudtam tenni, de nem old meg minden problémát. A TES5 inkább egy akció kaland játék rpg elemekkel, és tényleg messze nem olyan komplex RPG szempontjából mint a TES3. Skyrimes kvesztekkel főleg, az a bajom, hogy nem lehet többféleképpen megcsinálni, elrontani sem lehet kötélen vezetnek egészen a végéig. Korigények. Persze ettől függetlenűl nagyon jó játéknak tartom.

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák