Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dagidög #37 üzenetére

    öregedtem azóta bő 10évet és már lazábban csinálom, mint ahogy többen is írták: kimegyek sörért, könnyíteni magamon meg viszek be időnként valami normális kaját... épp a d3 az a játék, ahol simán be lehet iktatni kis ah-zással egybekötött kajálást, hogy még ez az idő is hasznosan teljen a játék szempontjából... :K a legzúzósabb mostanában talán az volt, amikor barátnőm többnapos céges valamire ment és akkor szombaton 6:00-02:00-ig nyomtam kb: de közben megcsináltam a házimunkát gyorsan meg boltba is mentem (főleg sörért), kaját összedobtam, stb... (a végén bepunnyadtam és megadom már a szervezetemnek az esélyt a regenerálódásra) ...szerintem ha kaja/pia/retyó nélkül próbálnék 40órát ellenni, a szervezetem erősen lázadna (a s*ggem így is rendesen szét tudom ülni már pár óra alatt: be van tervezve egy kényelmesebb fotel, ha jön elég pénz rmah-ból)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák