Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    Isten ments, hogy megbántsalak, mert a szándék is távol áll tőlem, csak én úgy gondolom az ilyen típusú írások nem feltétlen ezekre az oldalakra valók.

    Tudom mekkora az a fájdalom, amit ki akarsz írni magadból, de igazából ez nem fog segíteni, csak az idő múlása fogja hathatósan orvosolni a problémádat.

    A másik dolog, pedig az, mivel Veled egy idős vagyok, hogy megkérdezzem Te eddig milyen burokban, vagy lakatlan szigeten éltél? Egyszerűen érthetetlen, hogy ennyi idősen egy férfi ekkora hibát vét. Ezen én is átestem, és valamennyi hím társunk, csakhogy ez nagyobbrészt 18-22 éves kor közt történik, és akkor fizetjük meg a tanulópénzt. Nem jó dolog, de át kell esni rajta, és bizony fontos élettapasztalataink kiadós alapjául szolgál.

    Tudom nem vigasztal, de ez jó, hogy megtörtént, és később (ha felnősz ;] ) sokkal másképp fogsz a dolgokhoz hozzáállni.

    És, hogy miért ilyen lehangoló az írásod? Mert fiatalkorunk ostoba baklövéseire emlékeztet, amit igyekszünk feledni. Te sem tehetsz mást, minthogy megjegyzed a tanulságot egy életre, az összes többin pedig túlteszed magad.

    Jobbulást!

Új hozzászólás Aktív témák