Új hozzászólás Aktív témák

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz Csoffadalom #102 üzenetére

    Csak akkor csináld, ha jól is érzed úgy magad. Én régóta gondolkodtam azon, hogy megnövesztem a szakállamat (kecskeszakállról van szó), de a (volt) feleségem nem szerette már azt sem, ha kicsit hosszabb volt. Mióta szétmentünk, azóta növesztem és jól érzem így magam. Mivel amúgy sem szeretek borotválkozni, az arcom többi része is folyamatosan borostás. Ráadásul én is kopasz vagyok. Nem művi úton, hanem kihullott. 16 éves korom óta kopaszodok és gyakorlatilag 10 éve kopasznak mondhatom magam.
    Mind e mellett a divat sem érdekel. A kényelmes, praktikus cuccokat szeretem. Manapság ez sem kifejezetten előny de pont lesz@rom.

    Chaser: +1 :DDD

    szerk.: Csoffadalom: Én is csak a sz@rt kapom már másfél éve. Nekem is voltak nagyon rossz időszakaim, de azt kell hogy mondjam, most, hogy Szúnyoglányon végre túltettem magam, megkönnyebbültem. Pedig ez sem egy túl pozitív történet, de mégis azt mondom, hogy jobb így, min addig, amíg vak voltam és szórakozott velem.

    [ Szerkesztve ]

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák