Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz Ezekiell #566 üzenetére

    Nanana, itt azért álljunk már meg egy szóra.
    Belémállsz egy listával, amit jelentős részben cáfolok, erre újra nekem jössz?
    És de, IGAZAM VOLT. Az első két pontban + a negyedikben nyertem, a népszerűségi versenyt benéztem (késő is volt és a színtévesztésem miatt összecseréltem a diagramokat - na nem mintha az a 1,5% olyan jelentős lenne).
    Obama meg több, mint 1800 hazugságot mondott, hadd ne kezeljem már ezt "gáncstalan lovagiasságként", jó?! Ráadásul megnéznék egy összehasonlítást amelyben azt taglalják, kinek volt nagyobb horderejű a kamuzása. Gyanítom, hogy Obama nyerne... Trump jelentős részben pitiáner kamuzásokat szokott kihozni.
    MONDOM JELENTŐS RÉSZBEN! NE A KIVÉTELEKKEL GYERE!
    Konjunktúra meg akkor van, ha folytatják a megkezdett munkát, láttunk már olyan elnököt, aki konjunktúrát is el tudott rontani.
    A stock market föllendítése meg abszolút sikertörténet, Obama alatt lényegesen kisebb volt a növekedés üteme.

    "NEM volt tömegigény a lockdown késleltetése, tényleg nem tudom, ezt honnan veszed. Mutass már erre bármi bizonyítékot (de ne megint olyat hogy csak a republikánusok szerint..."
    [link] [link] [link]
    Ezek az emberek biztosan nem akarták. És itt tömegekről beszélünk, több államban.

Új hozzászólás Aktív témák