Új hozzászólás Aktív témák

  • Ezekiell

    veterán

    válasz nyisziati #564 üzenetére

    Nekem a számos tüntetésből és egyéni felháborodásból az jött le, hogy nem ezt akarják
    Hangos kisebbség != hangtalan többség, ezt sokszor elfelejtik az emberek, ahogy most te is.

    republikánusoknak csak a 36%-a akarja a karantén meghosszabbítását, a márciusi 51%-kal szemben.
    A linked címe konrétan ez: Outbreak poll: Most Americans favor continued lockdown
    Ennyi erővel nézheted az apache indiánokat is, hogy ők mit akarnak, ugyanmár. Statisztikus vagy, pontosan tudod, hogy reprezentatív felmérés számít csak, egy szűk csoport véleménye nem az...

    tömegigény a lockdown késleltetése
    NEM volt tömegigény a lockdown késleltetése, tényleg nem tudom, ezt honnan veszed. Mutass már erre bármi bizonyítékot (de ne megint olyat hogy csak a republikánusok szerint... :U)

    többtízmillió ember, aki elvesztette a munkáját valószínűleg nem örül ezeknek az intézkedéseknek
    És mégis, ahogy te is linkelted, a társadalom többsége a korlátozások mellett foglal állást, szóval megint cáfolva vagy saját magad által.
    Sztem ők megértik, hogy halottan ugyebár nehezen dolgozol...

    #565) nyisziati 3-2re nyertél? Miről beszélsz jóember? Te pontozol magadban?? Fú baszki, az már azért gáz... (és még cska igazad se volt, konjunktúrán ült Trump, aminek vége, lássuk most mit csinál a többszörösen becsődölt, a vagyonáról hazudozó Trumpod)

    [ Szerkesztve ]

    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Új hozzászólás Aktív témák