Új hozzászólás Aktív témák

  • Ádám16

    addikt

    Szerintem a P40-nel nem csak az a baj, hogy GMS mentes, hanem alapból nem igazán ad többet a P30 Pro-tól, amin van GMS ráadásul.

    Plusz ugye ott az óriási árdiffi már. Így Kínának jó az a teló, de máshol csak egy szűk réteg fogja ezt “élvezni”.

    Én Trumpot azért értem meg, mert védi a saját egyesült államainak érdekeit, gazdaságát, és azt helyezi előtérbe. Ráadásul oka is volt így cselekedni. Ők sem tisztaarcú legények, de könyörgöm, a világ sose erről szólt. Kínában is a beesett részvényeket -amikor mindenki temette Kínát a télen, és próbálta kihozni onnan a pénzét- ki vette meg? Hát Kína. Pár nap múlva pedig be lett jelentve, hogy vége a járványnak. Most pedig a világ összes többi része -beleértve a USA-t- szív keményen, 33m munkanélküli van csak ott már.

    Ebből azt akarom kihozni, hogy a világ még mindig egy óriási sakktábla, ahol a felsőbb rétegek játszanak. USA kapitalista, Kína diktatorikus. A mi demokrata lelkületünk inkább előbbihez húz, mint utóbbihoz, de azért mindkettő szar.
    Az pedig, hogy nem jut GMS a Huawei-re, egy beleszarandó dolog. Éljetek együtt vele így vagy úgy, de ez a táborok közti utálkozás enyhén szólva >14.

Új hozzászólás Aktív témák