Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz bul07 #93378 üzenetére

    Köszi a tesztet!

    Vettem is belőle.. :R

    Van ugyan külön egy szivargyújtós feszmérőm, meg egy csomó autós töltőm, de így legalább egyben lesz..
    Igaz, csak a fehér olcsó(bb) most.. mondjuk épp ma vettem új akkut az öreglányba, mert a 7.éves GM akku megadta magát..
    Ja.. és elég sok helyen árulják, még magyar "forgalmazója" is van.. reméljük tényleg nem kaki... bár az öreg samu S4 már nem olyan nagy érték, én azért sajnálnám ha haza vágná...

    Asszem össze kell írnom, és szelektálnom nekem is az autós töltőimet, és vagy ajándékozni, vagy apróra feldobni.. van pár fajta orico, blitzwolf, meg ki tudja.. nem gyűjteném mint a bélyeget :DDD

    No meg hátha kevésbé fogja zavarni a rádiót, mint a mostani Orico.. ha be van dugva, lecsökken az érzékenysége a rádiónak.. besistereg a rádió..
    Mondjuk az is hozzá tartozik, hogy valami ##@#>@& lelopta az antennámat, szóval ezerrel erősíthet a rádió... viszont egy régi hama így se okoz zavart...

    Téényleg!
    Kínából lehet kapni antennát?! :U ;] (csak nem tudom mekkora is menet.. no majd megnézem.. Astra F Gsi)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák