Új hozzászólás Aktív témák

  • dugesz77

    őstag

    Ma ezek érkeztek:
    24 gombos RGB LED vezérlő. Olcsó + működik. Nagyon nem kell több. Két hét alatt ideért.
    BlitzWolf® BW-AP1 mini erősítő. Kicsit bazári kinézete van a színváltós ledes hangerő poti megvilágítástól (lehet kikötöm majd belőle. Hangra/hangerőre rendben van. Rádió része elég érzékeny sok adót befog bár kicsit nehéz beállítani az adókat mert elég rövid az állomásállító poti útja. kikapcsoló gombot lehagyták róla sajnos. Mindegy ennyiért bőven megfelel a célnak.
    Jakemy JM-6108 79 in 1 csavarhúzó készlet. 9,9$ akcióban köszönhetően krisztianAMG :R . Tényleg első osztályú minőség,minden a helyén. Racsnis állító is jól működik,minőségi érzetet kelt. 05.27. rendeltem , egész jó időt futott. Holland posta +TN.
    Blankoló fogó. Itteni ajánlatra. Sajnos már nem találom ki ajánlottat,köszönöm. Jól működik + könnyen állítható. 05.20 rendeltem.
    Nato szíj órához. Érzésre sokkal jobb minőségű mint az olcsó 2$ változat. Vastagabb nem olyan sprőd. 05.26 rendelés.
    RuiZu X02 hét elején érkezett. Csak kipróbálásig kapcsoltam be mert ajándék lesz. Ennyiért teljesen rendben van. Egész jól meghajtja az itthoni füleseket. Vezérlését szokni kell elsőre. Élőben sem bazári kinézetű.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák