Új hozzászólás Aktív témák

  • fujifilm1

    senior tag

    Sziasztok,

    Megjött a Haylou GT1 vezeték nélüli Blootooth füles. Ez olyan mint egy babszem. (jó. már majdnem óriásbab :)

    Ez az a fajta BT füles ami TWS-(True Wireless) teljesen vezeték nélkülinek is szokás becézni.

    Szerintem nagyon jó!

    Ha az árát is mondom (19,1 USD) [link] akkor egyből érdekes lesz nektek is. :)

    Érintős nem nyomogombos Ez fontos a nyomogomb használata nekem fájna.

    Ami a legjobban tetszik hogy tökéletesen és gyorsan kapcsolódik.
    Ezzel a fülessel végre az összes app (android phone, messenger, zoiper, Viber) a hiváskor ezt használja.

    A két féle BT kapcsolat mindig felépül nem szarakszik. Pl az általam is korábban dicsért Baseus Encok S06 nál, néha a Media néha Call tipusu BT kapcsolat nem akar létrejönni, vagy ledobja egy idő múlva.
    Mostanában teljesen megbizhatatlan lett az S06 messengeres call-ra.
    igaz a media továbbra is megbizhato. és hát nagyon szépen szol.

    Erre visszatérve, ennek a hangja szép. egy baj van basszus az azért hagy kivánni valot. még nekem is hátmég az audio philek mit szolnának? :)

    A mikrofonja teljesen jó, mindenki elégedett akivel beszélek és kérdeztem hogy hallanak? Ettől tartottam egy kicsit de többen dicsérték, és én is mostmár.

    A legjobb pedig a használata. Teljesen rászoktam hogy csak a jobb oldali van kéznél vagy benne a fülemben, és ha kell a másikat is beteszem zene hallgatásra. ha nem kell kiveszem akár ki is kapcsolom, mert tök gyors a bekapcsolás/connect.

    Akuidő. Ez volt a legnagyobb para részemről, de semmi gond egész nap standbyban megy, több órát beszéltem már, zenével együtt, aztán visszatettem a dokkoloba és töltödött. Ekkor leugrik a BT kapcsolat. majd jott egy hivás, kivettem, bettettem a fülembe, és mielőtt felvettem a hivást, már kapcsolodott is.
    Szóval csillagos ötös az ujrakapcsolódás.

    Nagyon kényelmes, nem nyom, nem esik ki.
    Motoron is használom, és nem nyomja a buko, sőt még 60km/h nál is értenek.
    néha leteszem a fejem a párnára, és még az is elmegy alig nyom.

    Szumma szummárum ennyiért best buy kategoria, ha elfogadod hogy nem lesz tul sok baszzus.
    De telefonálásra mindenképp a legjobb az összes eddigi közül.
    kb 6 nap használata után mondom ezeket.

    ezt nézzetek meg: [link] ez alapján vettem meg. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák