Új hozzászólás Aktív témák

  • csodavas

    tag

    Sziasztok!

    Megérkezett a GB-ről a Bluedio bt fejhallgató. A csomagolás szerintem teljesen korrekt, semmi csicsa, letisztult egyszerű. A doboz tartalma: fejhallgató, jack vezeték, micro usb töltő vezeték, használati útmutató. Összecsukható verziót rendeltem, egy kicsit tartottam is tőle, hogy lötyögős lesz, de van egy kis ellenállás benne, szóval korrekt ez is. Fejpárnát, és fülpárnát kényelmesnek érzem, eddig. (15 perce van a fejemen). Bekapcsolás után szinte azonnal csatlakozott a laptophoz. Gombok rendben vannak. Szerintem semmivel nem rosszabb az anyaghasználat mint egy olcsóbb sony, jbl bt fejesnél. Hangminőségről annyit, hogy néha néha laposnak érzek egy két részletet, de ötezer forinttól igazából nagyjából ennyit vártam. Youtube-on elindított beszélgetős vlognál csúszást nem észleltem. Minimális alapzúgás van, de ez természetes egy bt eszköznél. Összehasonlítási alapként a sennheiser hd201 típust tudnám felhozni, attól talán egy hangyányival rosszabb a minősége. Hosszabb távú tesztelés után is szívesen nyilatkozom majd ha valakit netán érdekelne. Linkelek egy kicsomagolós youtube videót. A kupont pedig köszönöm a fórumtársaknak. Öröm itt lenni! :R Unboxing

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák