Új hozzászólás Aktív témák

  • hommeros

    őstag

    válasz W.Wilson #40 üzenetére

    Nincs sok amerikai céggel tapasztalatom, de pl az MS rugalmasabb volt, mikor letiltották az Office-om. Egy hívás, és visszaaktiválták, Azaz 15 perc alatt végleg! megoldották az ügyfélproblémámat. Sőt, még eszembe jutott, volt valami MS játék is, de már nem emlékszem mi volt a gubanc, de azt is megoldották. EA-nál kaptam valami kupont, hogy nesze bazmeg, költsed akkor patikára stílusban. A problémám meg ugyanúgy fennállt. Ha választani kéne, én is EA-ra nyomnék. Lehet azért kap sok negatívat, mert populáris és a hulladék tarmékei miatt a legtöbb ember bejelentkezett az ügyfélszolgálatra. na és ott arcon nyomták egy tehénlepénnyel. De ezt nekik fel kellett volna ismerni már évekkel ezelőtt. Alap tézis, hogy a negatívat szinte mindig megírják az emberek, míg a pozitívat jóval ritkábban. Én konkrét példával illusztráltam, miért nem veszek EA játékokat, és miért adnám nekik az "értékes" (cinikusan) tapasztalati pontomat.

    Jhonny06 Szinte biztos, hogy ez is közrejátszik.

    [ Szerkesztve ]

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Új hozzászólás Aktív témák