Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz kolopele #57 üzenetére

    no, gears of war minden része benne van gp-ben, és day one, az 5. rész is megjelenés napján bekerül, és várom nagyon ( :
    eddig egy db játékot vettem meg, az nem volt gp-ben - igaz ea-ban van, de olyan előfizum nincs, majd lehet lesz -, 650 ft-ért cdkeysről:) nos, ha 10-20e ft-ért vettem volna meg, fejéhez vágnám akitől vettem, sok bug van benne, majd' két éve jelent meg, vagy van is annyi, a játék grafikája tényleg nagyon realisztikus sok helyen, az mi az úgy hülye ahogy van, a kis sztorik sem rosszak, hangulata is van, de könyörgöm, mért fizetnék ezért 20e ft-ot?:)
    annyi mázlim mondjuk van, h elmúlt 5-6-7 évben semmi újjal nem játszottam, csak a kedvenc stratégiámmal notebookon, meg régebben még a q3-mal notebookon, úh elég sok játék van gp-ben, ami ideig-óráig leköt, de volt olyan is h 5 perc után töröltem, pedig ingame videókat is néztem róla
    ez az előfizetéses móka nekem maximálisan bejött, no jó, nem listaáron, hanem az "ajándék áron", tegnap 28e ft-ból meglett 28 havi ultimate, 1-2 játék ára...pffffffffff:)

    szerk:
    másik kettő játék is gp-s

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák