Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz Dyingsoul #28 üzenetére

    Belinkeltem a videót. Nyugodtan nézd meg.

    (#29) Kisgépkezelő
    Leírtam az idézetet, hogy ők hogyan gondolkodnak. Ők azt akarják, hogy a pvp része legyen a játéknak, függetlenül attól, hogy te, mint vásárló, szeretnéd-e. Tizen-huszonpár játékost szerverenként pedig abszolút nem neveznék MMO-nak.

    Emellett megemlítették, hogy lehet költözködni más szerverre ismerősökhöz. Namost ha teszemazt lesznek kezdő szerverek és te, mint "full-gear" csatlakozol a kezdő ismerősödhöz egy olyan szerverre, ahol kezdők vannak leginkább, akkor az jó lesz vajon a többi kezdőnek?

    Elmondta Todd bácsi (Mr. Just Works), hogy nagyon béta lesz, nagyon tesztelnék, hogy mi hogy működik. De amit szét lehet griefelni, azt szét is fogják. The Division. GTA: O. CS:GO smurf. Köszönöm én a Fallout élményemet nem így képzelem el, még ha szerintük most kurvára ez a trend.

    A hozzáértés címszó alatt pedig elég csak a Destiny 2-re gondolni. Ahol konkrétan még az első részhez képest is sikerült vérlázítóan degeneráltan kiadni. A Bethesda sem garancia semmire, lásd. párbeszédopciók és történet a 4-ben.

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák