Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woodstock323

    tag

    válasz AGE-T #43 üzenetére

    Akkor szerintem te nem nézted kellő odafigyeléssel a gameplayt ha neked ennyi jött le :D
    Azt azért ne várjuk már hogy annyi jármű lesz mint egy bf4ben mikor 100 évvel korábban játszódik...
    Amúgy Bad Company 2-ben is volt 2 féle tank meg 1 heli....kész kifújt...húde unalmas volt...2 évig toltam.
    Ebben ehhez képest alsó hangon van 2 repülő,3 féle tank.Ha ez ennyire fontos,bár szerintem nem az de a mai világban m,inél több kütyü meg funkció legyen mercsakakkorjó.
    A léghajó meg meccs végén jött be a vesztésre álló csapatnál mint egy gamechanger....csak balfasz volt a csapat és nem használta ki.Szóval az is arra szolgál,hogy esetleg izgalmasabb legyen a vége.
    Nincs levolution? Komolyan az kell hogy egy scriptelt épület ledőljön...attól jó valami? Vagy hogy megnyomsz egy gombot és robbanik a gát...húú az aztán fícsör tényleg sokat hozzátesz a játékhoz hogy egyszer csak más lesz a zászló környéke,vagy hogy egyszer csak úsznod kell mert elönti a víz a pályát.Én sose szerettem,bf 4ben mert bazári volt és scriptelt.Ettől függetlenül mai napig játszok vele mert amúgy jó kis game de tele van fölösleges dolgokkal.
    Amúgy ha az nem levolution hogy a léghajó roncs nem tűnik el és pl ha a pálya közepén zuhan le akkor ki kell kerülni akkor nem tudom mi.2 meccset néztem végig tegnap és először középre zuhant alig lehetett tőle mozdulni meg meghalt kb 5-8 ember alatta utána meg valahol a szélén és ott meg nem zavart senkit...szerintem ez levolution...ha már annyira kell :P
    Amúgy a léghajóról le lehet egyesével lődözni a kabinokat így a végén csak lebeg hatástalanul...szóval vannak itt lehetőségek. És ez csak egy játékmód meg egy pálya.
    Classonként van kb 10 elsődleges fegyver... ez sem kevés és legalább nem 20-30 amit aztán sosem tudnak balance-olni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák