Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Mivel azt már régóta mondogatták, hogy erősen elszakadnak az első trilógiától, így nem is lepődtem meg, hogy ennek a trailer-nek más az "íze", mint a korábbról ismert ME-nek.
    A zene szerintem sem volt a legjobb választás, de talán épp ezt volt hivatott kommunikálni: azért nem játszottak le egy régi ME OST számot (mint tavaly), vagy egy azokra emlékeztető stílusú új track-et, mert nem akarták, hogy mindenki nosztalgiába zuhanjon és az első trilógia járjon a fejében (nekem tavaly így volt), hanem vegye észre, hogy ez nem egy közvetlen folytatás lesz, hanem "megújul" a cím.

    Ami nem tetszik, az a megjelenési dátum. Így, hogy semmi köze nincs az elődökhöz és nem is nagyszabású második trilógiát ígérnek, csak egy "valami ME stílusú játék, amit valamit ME címmel fogunk eladni, mert akkor úgyis megveszed" (;]), azt reméltem, hogy durván a DAI után egy évvel (mikorra annak várhatóan kvázi lejár az életciklusa DLC-k és patch-ek tekintetében), de ráhúznak még egy évet. :U Mondjuk az esetben nem bánom, ha felülmúlja majd a várakozásaimat, és egy korrekt, az ME1-hez mérhető játék lesz, nem csak pofátlan rókabőrhúzgálás.

    Nekem kicsit spacepirate jellegű. Az a karakter szerintem egy ex(/fél-)N7 (fél-)freelancer lesz, aki inkább szerencse/fej-vadászként járja a galaxist és mondjuk besegít a szürke katonai dolgokba is, de inkább a monetáris profitszerzés lesz a cél, mintsem a galaxis megmentése vagy a kitüntetések bevitrinezése. Ami ebben nem tetszik, hogy sokkal hígabb történetet és több tűzharcot sejtet. Az talán nem is baj, ha nem akarnak most azonnal megint valami világméretű évmilliárdos konfliktusba fejszét vágni, de talán túllőnek majd a ló másik oldalára.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák