Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    MS Press Conference alatt több stream-et is kipróbáltam és azt kell mondjam, hogy a többségük nem ér semmit, szinte az összes használhatatlan. Szánalmas és szégyen, hogy 2013-ban nem képesek legalább egy 720p adást stabilan és normális képminőségben leadni.
    Egy darab stream-et találtam, amely megfelel ezeknek a feltételeknek.
    A ustream a legrosszabb, nézhetetlen, állandóan beakad, megszakad, és ezt 2-3 percenként vagy percenként, teljesen nézhetetlen f*s.
    xbox.com alapból rendkívül alacsony felbontású így az első néhány másodperc után hagytam a fenébe. A GameSpot ugyan stabil, nem szakad meg, de állandóan piszkosul bepixelesedik annyira, hogy semmit sem látni és ezt nagyon sűrűn csinálja, így itt is teljesen élvezhetetlen az egész.
    Eddig kizárólag az IGN adja az egyetlen nézhető stream-et. Már fél órája nézem a post-show-t 720p-ben és semmi gond. Se akadás, se szakadás, se pixelesedés, stabil és jó a képminőség.

    Ezeket csak azért írtam le, mert ha valaki esetleg szintén a haját tépte a kritikán aluli stream-ek miatt, akkor tegyen egy próbát az IGN-nel. További érdekesség, hogy az IGN meghívta az élő műsorba Peter Molyneux-t is, és eléggé kibeszélik az előadásokat. Itt legalább van egy szakmabeli is és nem csak ripacsok dumálnak.
    IGN E3 2013 stream

    #35: Szerver részéről igen és ez nagyon gáz 2013-ban, hogy nem készültek fel gyakorlatilag. Érdekes, hogy az IGN felkészült és stabilan bírja a szerver a 720p-t is.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák