Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • infectedmann

    őstag

    Új CoD: nekem a videó alapján egyáltalán nem tetszett, lehet azért mert konzolos. Ami egyedül tetszettt az a helikopteres rész.

    NFS - Hot Pursuit: imádkozom, hogy jó legyen, a trailer nagyon hangulatos volt.

    Dead Space 2: gameplay trailer semmi extra, hentelés dögivel. Remélem min. lesz olyan jó mint az első rész.

    Medal of Honor: hát ebből a videóból nem sok mindnet tudtam kivenni. Jónak tűnik.

    Battlefield BC2 Vietnam: remélem durva lesz.

    Crysis 2: vegyesek az érzések. nekem úgy ahogy tetszik, a sztorira kiv. leszek, a Cryengine megint teszi majd a dolgát.

    Star Wars The Old Republic: 17 éve vagyok SW fan, úgyhogy csak annyit mondok, hogy ez az cinematic treailer felért nekem az orgazmussal :D Várom már nagyon, bár nem szeretem az MMORPG-ket, de ezzel sztem kívételt teszek.

    ShaunWhite Skateboarding: érdekes lesz, már csak azért is mert nem akar valóságra hasonlítani, sok feladat lesz benne amihez jó reflex és ügyesség kell.

    Driver SF: hát ez, hogy akármelyik autót csak úgy irányíthatjuk elég nagy hülyeség.

Új hozzászólás Aktív témák