Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    Sziasztok!

    Mivel nálunk is Digi van, és van sok sok Digi (DVB-C) adás, gondoltam én is benevezek egy ilyen kis kütyüre, a régi analóg Leadtek kártyám helyett.
    Meg is jött, ahogy kellett neki. Konkrétan erről-tőle lenne szó.

    Szépen rádugtam a gépre, jelzett is új eszközt, valamit próbált is telepítgetni, de én felraktam neki a legújabb driver-tv program kombót.
    Láss csodát, el is indult, megtalálta a csatornák nagy többségét.
    Működött (gyári programjával.)
    Pár napig rá is volt kötve folyamatosan a gépre..használtam is vagy 2-3 alkalommal.. talán volt 4 is :D filóztam is rajta, hogy lehet elég lenne csak akkor rádugni, amikor tényleg használni szeretném, de elmaradt..

    Erre valamelyik nap indítanám.. távirányítóval.. nem indul... hmm.. közelebb rakom.. nem megy..
    Telefon kamerával nézem a távot.. infra megy.. :F

    Elindítom a programját, fekete ablak.. mi a..
    Nézem, beállítások mennek minden.. program működik.. viszont eszköz nem található.. hoppá :W

    Usb-ből kihúz visszadug, semmi.. másik USB-be dug semmi..
    Monitor USB-jébe dug.. semmi.. nem is "ding-dong-ozik".. nem is érzékel semmit.. eszközkezelőben se látszik..

    Driver-tv program leszed.. újra dugok mindenhova, ahol csak 'likat találok, semmi.. :O
    Gondoltam egy merészet, meg kellene nézni, áramot vesz-e fel valamennyit..
    PowerBank... usb teszter, majd kütyü.. semmi.. vagy ha vesz is fel, nem bírja mérni (alap ledes verzió)

    Szomorú vagyok..
    Járt már valaki így, sikerült valahogy életre kelteni ?
    Szétkaptam, nem látszik hogy bárhol is kijött volna az éltető füst.. :F (nem látszik semmi elfüstölés, sérülés,égés nyom..)

    Írtam, legalábbis próbáltam google fordítóval az eladónak.. kíváncsi leszek mit lép majd..

Új hozzászólás Aktív témák