Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • energy4ever

    addikt

    válasz ricsik #8 üzenetére

    Tudasahoz, anyaghasznalatahoz, kinezetre, minosegre meg kimondottan olcso arazasu lett. :K

  • EVL2

    aktív tag

    válasz ricsik #8 üzenetére

    Nekem van egy régebbi verziós nem dual kialakítású PHANTEKS Enthoo Evolv ATX Glass házam de azért nem mondanám rá hogy luxus minőség. Talán annyit hogy az átlagnál jobb. A gyári ventiket több mint érdemes benne cserélni. Nekem minőségi kidolgozásra a Fractal házak szimpatikusabbak ott tényleg nincs baki és a gyári ventik is egészen használhatók.
    Régebben írtam egy gyors összefoglalót az Enthoo-m minőségéről egy web áruház oldalára. Tudom nem ugyan ez a ház de szerintem minőségre hasonló lehet még mindig az Enthoo széria.

    EVL2
    2017.02.23. 10:19
    VÁSÁRLÓ
    #1
    Alapvetően rendben van. Elégedett vagyok vele. Van egy két kisebb baki és az ár érték aránya is kicsit gyengébb, de hozza amit az ember elvár. Főleg a design-t kell megfizetni.

    +A váz nagyon masszív.

    +Remek minőségű fényezés.

    +Roppant látványos.

    +Nagy mobilitás.

    +3.5cm kábel managment. (mindenre elég, kényelmesen szerelhető)

    +Gyönyörűen csiszolt üvegoldalapók. (lesötétítve)

    +3mm vastagságú alumínium előlap. (Igazi minőség)

    +amit lehet fémből készítettek viszonylag kevés műanyag elemet tartalmaz.

    +csavar rendező doboz.

    - A csavarok festése nem sikerült túl minőségire. Vastag réteget kaptak valami mártásos módszerrel. Az alaplapi csavarok hajlamosak megszorulni e miatt. Igen kellemetlen élményt tud okozni. (de azért nem halálos dolog)

    +-Mindenből kapunk egy rakat pót csavart csak az említett alaplapi csavarból nem, abból csak 1 pluszt kapunk. Fel is kellet használnom.

    - Az alulra +ba beszerelhető fém HDD tálcát külön meg lehet mellé venni, érdekes hogy ez már nem fért bele az alap árba.

    -Nevetségesen drága a gyári LED szalag hozzá. Ezt töredékéből ki lehet építeni ha az ember kicsit jártas az elektronikában.

    - Jó minőségű minden, de nem egy fractal design alaposság. Ellenben az alapvető dolgokat maradéktalanul kielégíti.

    Aki ilyen házat vesz nem fog csalódni de az ár/érték/minőség terén nem egyedülálló. Számos vetélytársa akad minden téren. Na és itt van a kutya elásva. Talán csak a design ami minden más hasonló áru házat térdre kényszerít. Minőségre egyedül a már említett fractal desing házak jobbak. Szerintem minden mást a háta mögé utasít.

    Roppant drágák a kiegészítők és a viszonylag magas alap ára miatt igencsak indokolt lett volna ezeket ingyen adni mellé.

    Végszó: Ha tetszik és megteheted, vedd meg! Nem fogsz csalódni! Szépen kivitelezett megvilágítással igazán extrém látványt nyújt. Robusztus megjelenése maradéktalanul érezteti a minőséget.

    Azért csak 4 pont mert a csavarok lehetnének szebben fényezettek is. és mert semmiképpen sem lehet ár/éték bajnoknak nevezni a jelenlegi ára mellet. Ma nagyon divatosak az edzett üvegházak és az ár nagy része ezt a divatot tartalmazza.

    Remélem érződik hogy egy kicsit szőrösszívű vagyok, de azért elégedett is. Jó kis ház ez! :K :R

Új hozzászólás Aktív témák