Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci79

    aktív tag

    Ez a "biztonsági" intézkedés csak arra jó, hogy kb. 4-5 nappal később lesz fent torrenten, teljesen működőképesen. Grat annak aki kitalálta! :C :DDD

  • Marci79

    aktív tag

    Ha annyira védeni szeretnék a cuccot akkor nem kellene szoftveres védelmet használni. Lehetne hardvereset is. Csak nehogy a próféta szóljon belőlem!
    Azzal lehetne igazán leszorítani a warezt.
    Én először leszedem a játékot, ha úgy vagyok vele, hogy remek darab akkor megveszem majd eredetiben ha lecsökkent az ára. Bolond leszek kiadni érte több mint 10ezret. Majd ha leesik 2-3ezerre, majd akkor landol a kosárban. :DDD Hameg egy nagy ratyi game, akkor meg megspóroltam egy rakat lóvét. Ezt általánosan írtam. A játéktesztek meg csak félig megbízhatóak. Volt amit lehúztak és nekem totál bejött, de volt fordítva is.
    A védelem lehetne pl. egy pendrive szerű vagy microsd kártyára hasonlító dolog.
    Jogdíjat kérek az ötletem után!!!!!

    [ Szerkesztve ]

  • Marci79

    aktív tag

    válasz Morden24 #84 üzenetére

    Hasonló mint a tűzfalaknál. A hardveres sokkal jobb mint a szoftveres.
    A hardver amolyan azonosító lenne. Termékköltséget növelne? Az újonnan megjelent pl. DA: O 13ezer volt. Most meglehet venni 2,5-3ezerért. A hardver kb. 500Huf-ot tenne rá max.

    "sérülékeny, elveszíthető" A lemezek nem?
    Azért crack-elem meg az eredeti játékaimat is, hogy ne kelljen használnom az eredeti lemezt. Amire akár hogyan is vigyáz az ember karcolódik. Én nagy becsben tartom az eredeti lemezeimet. Mert keményen megdolgoztam azért a pénzért amiből megvettem őket!

    Ezt még kilehetne egészíteni szerverhitelesítéssel persze. De! Aki offline játszik? Nem telik mindenkinek netre is. Itt jönne a bunkó duma, hogy "gépre meg játékra meg telik"?!

    Az tény és való, hogy a hardveres védelem többet ér mint a szoftveres. Egy hardvert legyártani többe lenne, mint egy progit feltörni. És még nem is tudna ugyan olyan intenzitással terjedni.
    Példának a ps-t hoznám fel. Azokat chippeltettni kellett, hogy vigye a másolt játékokat. Itt egy chip/játék kellene.

    Most jöhet a kődobálás! :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Marci79

    aktív tag

    válasz Morden24 #122 üzenetére

    Az írásaidat átolvasva megfogalmazódott bennem jópár dolog. Ezeket nem írom le , mert kizárnának a PH!-ról miatta.
    Aki jó progikat csinál az megtud élni belőle és akiben van becsületesség az megveszi a jókat. De! Aki szar játékot tud csinálni az ne akarjon már még megis élni belőle. Mondjál már olyan szakmát ahol díjazzák a szar munkát!!!! (Kínában esetleg)
    Lehet nemcsak a "nagyarcú gyökérséget" kellene nyomatnod, hanem jobban átlátni a dolgot.
    Aki csak megveszi az eredetit úgy, hogy valójában zsákbamacskát vesz az tegye. Az ő pénze. A kiadó meg jót röhög a sok tirpákon aki megveszi a szemetet, ami még a felhasznált nyersanyag árát sem éri meg. Akimeg jó progit csinál azt énis elismerem annyival legalább, hogy megvegyen a termékét. A warez meg nagyban tud segíteni eldönteni, hogy miért is adjam ki a nehezen megkeresett pénzemet. Ezzel megspóroltam már több százezret az évek alatt. A mai napig sem bánom azon játékokért kiadott pénzt amik a polcomon figyelnek. Sok letöltött és kiadott játék még annyit sem ér, mint az üres lemezem amire kiírtam őket én marha. És akkor még támogassam a pancser kiadóját/fejlesztőjét azzal, hogy megveszem?? Na ne röhögtessenek már.
    Az olyat én is elítélem aki nem veszi meg a jókat. Valamint már a vásárlás gondolatát is elutasítja mikor le is töltheti.

Új hozzászólás Aktív témák