Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    Nah! A franc. A FAQ kimaradt. :) Tehát erre fel van 8 karakterhely a WU menü alatt. Az 5 új és a 3 régi. :(

    (#1) Jander: A gond inkább az, hogy valószínűleg ezzel párhuzamosan nem is nagyon lesz komolyabb háttértörténete az új társainknak, ami azt tekinte elég szomorú, hogy az alapjátékban sem volt igazán ezen a hangsúly.

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    válasz Vistaboy #3 üzenetére

    Mi? Ja!? Nem! :DDD Nem azért írtam. Észre se vettem, hogy nem volt linkelve. :DDD

    Csak magamnak megjegyeztem, mert a FAQ elolvasásával meg lett volna a válasz a tegnap felvetődött kérdésemre. :)

    MOD: Bár ahogy látom, egyáltalán nem jártam messze az igazságtól. Akik nem maradtak Denerimben, azok mind repültek.

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    válasz Televan74 #5 üzenetére

    Elképzelhető, hogy lesz még pár kiegészítő 2011 vége előtt, amik során Highever környékére vezet az utunk, ott volna rá esély, hogy össze futunk vele, de miután a társulat nagy részét ilyen agresszíven szakították ki a folytatásból, nem biztos, hogy sokáig akarják még ezt a bagázst nyúzni.

    Orlézia és Antiva elég nagy ahhoz, hogy Zevran/Leliana-val ne legyen törvényszerű, hogy összefutunk, a hegyek közt meg Morrigant még nehezebb lehet megtalálni, miután ugye alapból rejtőzködik. Sten országának szerintem a közelébe nem fogunk merészkedni a folytatások során, így Ő is kilőve.

    Fereldenben szükség van Alistair/Loghain vezetésére, így ha a későbbiekben átlépjük a határt, gondolom velük sem találkozunk már. Marad Wynne aki meg ugye távol nem örök életű.

    Attól függetlenül elég fura, hogy ennyire leamortizálták a régi csapat létszámát. Még csak szélsőségesen se nagyon kellett viselkedni ahhoz az alap játék során, hogy az ember egyetlen régi társával se találkozhasson Amaranthine-ban.

    MOD: Amúgy jelentkezzen, aki számára ebből a háromból került ki a kedvenc. :DDD Alistairt csíptem, a mágus csajomat össze is hoztam vele, Wynne-t is bírtam, de ettől függetlenül távol nem Ők a favoritjaim, így nem értem, hogy miért azt írták anno, hogy 1 kedvenc karakterünk is visszatér.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák