Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz L3zl13 #10 üzenetére

    ÁÁÁ! Így már értem a megnevezést, csak azért nem asszociáltam erre, mert ME2-t írtál, ez meg már az első részben is jelen volt. :)

    Érdekes döntés. nem tudom, hogy örüljek-e neki, vagy sem, hogy ennyire a Mass Effect mintájára dolgozzák át a Dragon Age 2-t a The Old Republic-al együtt.

    Az mondjuk biztos, hogy ezzel is egy egyedibb arculatot akarnak a stúdiónak.

    (#12) schwanz: Nem figyeltél eléggé Morrigan-re. Flemeth-et nem tudod megölni. Azt tudtad elérni, hogy egy ideig az enyészetben rekedjen, míg nem talál magának másik testet.

    Szóval Flemeth pont egy olyan szereplője még a Dragon Age-nek, akit lazán vissza lehet hozni, csak más külsővel. ;)

    (#15) Drizzt: Kösz, közben megkaptam a választ, csak kicsit megzavart, hogy a ME2-ről volt szó, nem pedig úgy egy az egyben a Mass Eggect szériáról. :)

    (#14): Korai, vagy kései időpont? :DDD

    MÁS: Arról már tud valaki valamit, hogy a BioWare Mythic min ügyködik? Mert gondolom, miután a BioWare is 3 nagy franchise-t cipel a vállán (plusz a készülőben lévő 21. századi, korunkbeli RPG), nem nagyon fogja hagyni a kis szolgáját csak a Warhammer-en nyammogni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák